אביזרים למכונות שטיפה בלחץ – עולם של אפשרויות

להרבה מאיתנו יש במפעל מכונת שטיפה בלחץ (רבים מאיתנו מכנים אותה גרניק) בין אם זה יותר מכונה קרה או חמה. רוב המשתמשים לא יודעים כי ישנו מגוון אפשרויות של אביזרים למכונות שטיפה בלחץ שיכולים לתת לכם מגוון אפשרויות ניקוי נוספות מבלי לרכוש מיכון נוסף או תוספת בכח אדם, החודש נרצה להכיר לכם כמה מן האפשרויות האלו אולי גם אתם תמצאו שאתם יכולים לפתור בעיות בתחזוקה וניקיון נוספות מבלי להשקיע בכך זמן או כסף.

 רשימה של אביזרים למכונות שטיפה בלחץ אשר יכולים לשפר את השימוש במכונת השטיפה ואף לשנות את היעוד שלה:

קיט ניקוי חול

קיט ניקוי חול יכול לחולל פלאים בכל הקשור להסרת צבע וחלודה.
כמעט מכל חומר שיעלה על דעתכם ניתן בפשטות ובלי חומרים אגרסיביים לבצע ניקיון של משטחים עם חול ים נקי. עלות קיט כזו כמה מאות שקלים והשימושים שלו מגוונים והביצועים מרשימים מאד.

דיזה לפריצת ביוב

נושא פריצת הביוב הוא נושא בפני עצמו אך מה שרובנו לא יודעים הוא שגם עם המכונה הכי קטנה שלנו simmm מכשיר שטיפה בלחץ חד פאזי ניתן לפתוח סתימת ביוב. רבות בארגונים ישנן סתימות ביוב שמפריעות לעבודה ואנו ממתינים לאינסטלטור או הביובית על מנת שיבואו לחלץ אותנו מהצרה. קיט לפריצת ביוב הוא אביזר פשוט שמתחבר למכשיר השטיפה בלחץ הקיים ומסוגל להתמודד עם פתיחת סתימות בצנרת ביתית ותצנרת תעשייתית.

אביזר להסרת מסטיקים ולכלוך נקודתי

בין כלל האבזירים יש גם אביזר ייחודי להסרת מסטיקים וכתמים, הרבה פעמים המשטחים שלנו מתלכלכים בלכלוך נקודתי כגון מסטיקים והקושי בהסרתם הוא גדול, לצערנו בניגוד לסינגפור בארץ מסטיקים עדיין בחוק והתוצאה היא נקודות נקודות ברחובות ובשטחים ציבוריים. אביזר מיוחד להסרת מסטיקים ולכלוך נקודתי לפחות יעזור בתהליכי הניקיון מיד במהלך הניקיון מתבצעת שאיבה וכך הלכלוך לא חוזר למשטח.

בסרטון ניתן לראות שטיפה בלחץ באמצעות הליקופטר של חברת mosmatic עם אביזר לניקוי מסטיקים

״תוכי״ לניקוי צנרת עליונה

הרבה פעמים יש אבק, לכלוך, קורי עכביש ועוד שמצטברים על צנרת כיבוי האש ומערכות צנרת שעוברות במפעל או מחסן .
במקרים כאלו ניתן להשתמש ב״תוכי״ המקיף את הצינור ושוטף אותו מלמעלה והצדדים וכך מתבצע ניקיון גם במקומות בעלי גישה בעייתית.

עולם האביזרים והשימושים שניתן לבצע עם מכונות שטיפה בלחץ הוא כמעט בלתי מוגבל, מניקוי בסיסי ועד שימוש בלחץ המים לחיתוך בטון או פריצת ביוב וחיתוך שורשים בצנרת. רק תשאלו, אנחנו נשמח להציע פנו אלינו עוד היום ונמצא לכם אביזר שייקח את המכונה הקיימת שלכם וייתן לה ערך מוסף חדש.