מעוניינים לחסוך במים ולשפר את תהליכי הניקיון של חביות ומיכלים למינהם

בשנים האחרונות עלתה המודעות לנושא איכות הסביבה בעולם בכלל ובישראל בפרט, בהתאם לכך פועלת המדינה במספר מישורים על מנת להגן על איכות הסביבה, אחד מהפעולות בהם המדינה נוקטת הוא הפחתת כמויות החומרים המוטמנים באמצעות פיקוח והעלאת מיסים מצד אחד ועידוד נושא המחזור מצד שני.
מרבית החברות בישראל פועלות כיום להפחית את כמויות התשטיפים המיועדים לפינוי וזאת באמצעות שימוש במערכות חכמות ובאיפיון של פתרון מותאם לצורך ספציפי.

חברת מורן טכנולוגיות אשר ניצבת בחזית המהפכה

החברה מספקת כיום פתרונות רבים ומגוונים אשר מאפשרים ללקוח להקטין את כמות התשטיפים ע"י שימוש בראשי שטיפה פשוטים או במערכות מתקדמות לשטיפה אוטומטית, מערכות אלו מאפשרות חסכון במים תוך קבלת תפוקה מרבית וחסכון בכוח אדם (תהליכים חצי אוטומטיים או אוטומטיים ) הפתרון הפשוט ביותר המוכר היום בעולם מכונה ״רובוט״ או ראש שטיפה.
ראש השטיפה מתחבר למכונת שטיפה בלחץ ( ייתכן וכבר יש לכם כזו המפעל והעלויות יהיו מאד נמוכות) ובהתאמה נכנס למיכל/פח/חבית/ibc הדורשים ניקוי פנימי בדרגות ניקוי שונות ( החל מניקוי בסיסי ועד ניקוי למטרות שימוש חוזר או אישורי איכות הסביבה) . המגוון הוא רחב מאד, אך בשיחת טלפון או ביקור נוכל להתאים לכם את הפתרון האולטימטבי.

פתרון נוסף הוא מערכת ייחודית לשטיפה החל מפתרונות מקומיים שמיוצרים על ידנו בארץ ועד קווי שטיפה מוגני פיצוץ בעלי אישורים מחמירים שמיוצרים אצל היצרן המוביל בעולם בתחום זה ceb impianti