גרניק ובשמה השני מכונת שטיפה בלחץ מתאימה עבור מגוון פעולות, בהם יש צורך בפירוק של כתמים לא פשוטים להסרה. מכונות שטיפה מתאימות לשלל פעולות ניקוי לבתים פרטיים, תעשייה ומסחר: ניקוי חצרות, גינות, שטיפת רכבים, מכונות למינהן, רצפות ועוד. מכונות שטיפה בלחץ מים מבית מורן טכנולוגיות ניקוי מיוצרות בשלל לחצים, גדלים וחשוב להתאים את הכונה לצרכי הלקוח, בין אם מדובר בעסק גדול או קטן.

רוב מכונות השטיפה מסופקות יחד עם אביזרים נלווים: אקדח לחץ, 2 קני התזה-דיזות: אחת לפיזור הלחץ והשנייה טורבו המגבירה את הלחץ וממקדת אותו, צינור לחץ שאורכו משתנה בהתאם לדגם וכאן חשוב להתייחס לשימוש שיעשה במכשיר ולדאוג שהצינור מספיק ולא יתקיים צורך כל רגע לנייד את המכונה.

מכונת שטיפה בלחץ מים

לשימוש ביתי צריכות להיות בהספק עבודה של 100-160 בר ולפני הבחירה במכונה יש להגדיר את המטלה שעל המכונה לעשות, האם מדובר בשטיפת אופניים? ג'יפ? רכב פרטי? שטיפת גינה או דק וכן הלאה. לשימוש תעשייתי ומקצועי נבחר במכשיר שטיפה בלחצים יותר גבוהים של 190-250 בר וחשוב מאוד להגדיר את מטרת השימוש מראש ולבחור בדגם שיתאים לעומס ולדרישות.

לחץ מים

אותו מייצרת מכונת השטיפה הוא פרמטר חשוב ביותר, מכוון שבזמן רכישת מכונת שטיפה עם הספק תעשייתי והצורך הוא תעשייתי כמובן שלא נפיק את כוונתנו והדבר רלוונטי גם במצב הפוך בו לחץ המים עם הספק ביתי והמטרה היא בכלל תעשייתית.

גודלו של הגרניק חשוב, שכן יש לוודא שיש מספיק מקום אחסון במקום בו המכונה הולכת להיות, כדי שהמכונה לא תפריע לשגרת העבודה וחיי היום יום.