שואב אבק תעשייתי לבתי עסק ולמפעלים מבית מורן טכנולוגיות ניקוי

השמירה על ניקיון והיגיינה היא דבר בסיסי בכל עסק. רושם ראשוני שנוצר בקרב המבקרים, עובדים אשר חשים שמקום עבודתם שומר על סטנדרטים גבוהים, לקוחות וספקים אשר מבחינים בסביבה נקייה ומתוחזקת היטב – כולם תוצאה של שמירה על ניקיון והיגיינה בעסק שלכם.
משימת ניקוי העסק דורשת התמדה ותגובה מהירה, בעיקר בעסקים יצרניים אשר בהם כמות הפסולת והאבק גדולה במיוחד. על מנת לשמור על ניקיון העסק וההיגיינה שלו בכל זמו יש להצטייד במכשירים מתאימים אשר בנויים לעבודה מאומצת ומבצעים אותה ביעילות, במהירות ועם כמות רעש נמוכה במיוחד כמו שואב אבק תעשייתי. שואב אבק תעשייתי עומד בדרישות אלו באופן מלא הוא מתאים לשימוש בעסקים, מפעלים, מחסנים ולכל ענפי התעשייה השונים הן ביכולותיו היעילות במיוחד ובשל עמידותו והן בשל הפעילות השקטה והפשוטה שלו אשר מאפשרת שימוש במהלך ימי העבודה, ללא הפרעה וללא היערכות מיוחדת.

שואב אבק תעשייתי

שואב אבק תעשייתי מופעל אויר

שואב אבק תעשייתי מתאים במיוחד למצבים בהם מפעלים ובתי עסק זקוקים לשואב אבק אך אינם מסוגלים להשתמש בשואב אבק רגיל, למשל כאשר יש צורך בשאיבת אבק סמיך, נסורת ואבקות שונות במפעלים ובתעשייה, כאשר יש צורך בשאיבת שבבי עץ או בשאיבת חלקי מתכת, שאיבת אבק מיקרוני, שאיבת חומרי גלם נוזליים או חומרי גלם מוצקים ועבודות שאיבה אשר מתבצעות בשטחים פתוחים ללא מקורות חשמל זמינים.

אופן הפעולה של שואב אבק תעשייתי הוא ספציפי לכל דגם ודגם. דגמים שונים של שואב אבק תעשייתי מציעים פתרונות מגוונים לסוגי לכלוך שונים ולמטרות שונות כמו שואב אבק תעשייתי תלת פאזי אשר מותאם לעבודה רצופה בפסי ייצור, שואב אבק תעשייתי המיועד לשאיבת שמן או שבבי עץ ומתכת לתעשיית עיבוד שבבי ולניקוי מכונות, שואב אבק תעשייתי בעל מערכת פילטרים לסינון, שואב אבק תעשייתי לתעשיית הפלסטיק ועוד. חומרי הגלם בהם נעשה שימוש, תחום הייצור או העיסוק וכן אסוג העסק הם משתנים חשובים בבחירת שואב אבק תעשייתי. התאמת שואב אבק תעשייתי מתאפשרת עד לרזולוציה מאוד נמוכה וכיום בשוק יש שואבי אבק תעשייתיים המותאמים ספציפית לבתי אבות, בתי הארחה, מוסדות לימוד, חברות תעופה, בתי מלון, מפעלי תרופות, מפעלים בתחום תעשיית הדלק, וכן שואבי אבק תעשייתיים אשר למיכל האיסוף שלהם אפשרות לשינוע במלגזה אם חומרי הגלם שהוא שואב כבדים במיוחד.

לשואב אבק תעשייתי יתרונות רבים וברורים

שואבי אבק תעשייתיים מצוידים בטורבינות יניקה תעשייתיות חזקות במיוחד אשר מבטיחות עמידות של שואב האבק בכל משימה. שואב אבק תעשייתי מצויד גם במערכת סינון חומרים מתקדמת המאפשרת שאיבה של נוזלים ומוצקים יחד ומבצעת הפרדה ביניהם. שואבי אבק תעשייתיים מאפשרים ניקוי עצמי של הפילטרים, ללא צורך בפירוק או החלפת המסנן וכן מערכת מיוחדת לניעור עצמי אשר מבטיחה עבודה רציפה לאורך שעות. חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מציעה ללקוחותיה מבחר דגמים של שואבי אבק תעשייתיים המותאמים באופן מושלם לצרכים הייעודיים של העסק או המפעל. חברת מורן מציעה עוד מגוון פתרונות ניקוי מתקדמים כמו מכונות שטיפה בחלץ, שואב אבק תעשייתי, מכונות טיאוט ועוד מכונות ניקוי בהתאמה אישית.