שואב אבק תעשייתי הוא מכונה לניקוי מקצועי, משמש לניקיון ברמה גבוהה של לכלוך נקודתי במקומות כגון  מפעלים ומחסני אריזה, לכלוך קשה כמו בתעשיית הבנייה, מוסכים, פסי ייצור או באזורים שדורשים תדירות ניקוי גבוהה כמו בתי מלון, מוסדות ציבור, בתי חולים ועוד.

ניתן למצוא מגוון רחב מאד של דגמים במפרטים שונים בהתאם לעבודת הניקיון הנדרשת. חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מחזיקה למעלה מ20 דגמים של שואבים תעשייתיים לשימושים שונים

שואבי אבק חד פאזיים 

בבתי מלון , משרדים וחנויות נזדקק לשואב בעל עצמה ויכולת ניקוי גבוה אך נהיה מוגבלים במקום לאיחסון ושימוש . היות והשימוש בו הוא בסביבה סטרילית מרעש ורבות נשאב במקומות בהם יש סביבת עבודה פעילה ושקטה נתייחס גם למרכיב הרעש בבחירת שואב מסוג זה.

שואבי הקומה הידועים גם כשואבי חבית, הינם השואבים הנפוצים ביותר לתחום המלונות והמשרדים. הם פשוטים,נוחים וקלים להפעלה, מחירם נמוך יחסית והם אינם דורשים החלפה של שקיות .

שואבים חובטים – כאשר אנו נאלצים להתמודד עם סביבה בה ריבוי של שטיחים ואנו רוצים שהשאיבה תהיה משמעותית ואיכותית נשתמש בשואב חובט, דרך פעולתו היא רטט קל של המברשת הנמצאת בחלק התחתון של השואב ובדרך זו הלכלוך והאבק שיושבים בתחתית השטיח עולים לפני השטח ונשאבים. שואבים אלו הם מבית LINDHOUSE האיטלקית נבחרו לשאוב את שטיחי הבית הלבן ומשרתים חברות ואזרחים בישראל כבר למעלה מעשרים שנה ומתהדרים באיכות, נוחות ורמש רעש נמוכה במיוחד.

 

שואבי 3 מנועים /שואבי מים

שואבי אבק תעשייתיים הנפוצים ביותר בתעשייה הם שואבי 3 מנועים, הנקראים גם שואבי מים. שואבים תעשייתיים אלו נמצאים כמעט בכל תעשייה אליה נפנה, אנו נראה אותם בתחנות השטיפה וברחיצה ליד כל עמדת ניקיון, במפעלים, חנויות, נגריות ועוד. לשואב זה מיכל גדול, אפשרות לשאיבה של אבק ונוזלים ע"י הוצאת הפילטר, הוא פשוט, נוח ועלותו נמוכה.

 

מערכות שאיבה תעשייתיות

מערכות שאיבה תעשייתיות מספקות פתרונות שאיבת כמויות גדולות של פסולת, שאיבת מורכבת כמו אבקות ושבבים, נוזלים, חלקי חומרים דליקים או נפיצים ועוד. שואב תעשייתי או מערכות שאיבה תעשייתיות יתאימו מאוד לתחומים בהם מצטברת פסולת רבה או שנעשה שימוש בחומרים מסוכנים – דליקים, נפיצים, או חדים, שימוש באבקות ושבבים, תעשיית הבטון הטקסטיל ועוד. מערכות שאיבה של חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מתוכננות ומורכבות בהתאמה לדרישות ולצרכים של הלקוח וכן לסוג העבודה.

מערכות שאיבה תעשייתיות של חברת מורן טכנולוגיות ניקוי הן בעלות עוצמה של שאיבה ומאפשרות עבודת כמה משתמשים בו זמנית. מערכת שאיבה תעשייתית דורשת תחזוקה מינימלית ומכילה בתוכה מערכת לניקוי אוטומטי . חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מספקת שואבי אבק תעשייתיים ומערכות שאיבה תעשייתיות בעלות טורבינות יניקה חזקה ואמינה, מערכות סינון חדשניות המאפשרות שאיבה של נוזלים וחומרים יבשים, מנגנון ניקוי עצמי של הפילטר ללא צורך בפירוק וכן במערכת ניעור עצמי המאפשרת עבודה רציפה.