שואבי אבק תעשייתיים

שואבי אבק תעשייתיים לשאיבת מגוון חומרים בתעשייה

חברת מורן טכנולוגיות ניקוי משווקת ציוד ניקוי מתקדם לעסקים. מכונות ניקוי של חברת מורן הן מהמתקדמות והאיכותיות בעולם. אנו משווקים מגוון גדול של מכונות טיאוט, מכונות ניקוי בלחץ מים וכן מבחר שואבי אבק תעשייתיים.
שואב אבק תעשייתי של חברת מורן טכנולוגיות ניקוי בעל הספק גבוהה ויכולות ניקוי המתאימות לעסקים ולתעשייה. שואב אבק תעשייתי שואב באמצעות טורבינות יניקה חזקות במיוחד, מערכות סינון חדשניות המאפשרות שאיבת, נוזלים, לכלוך קשה וחומרים יבש ללא שינוי במעבר ביניהם.

  •  

מחפשים פתרון ספציפי? כל הפתרונות המקצועיים לטכנולוגיות ניקוי אצלנו באתר או בטלפון

התקשרו עכשיו 073-7833097 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שואבי אבק תעשייתיים קונים ממורן

לשואבים מערכת ניקוי עצמי של המסנן ללא צורך בפירוק והם מצוידים במערכת ניעור עצמי המופעלת תוך כדי עבודה וכך מתאפשרת עבודה רציפה, לאורך שעות. חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מעמידה לרשותכם מבחר שואבים של החברות המובילות בשוק לכל שימוש, תקציב ובהתאם לצרכים הייעודיים שלכם.
שואבי 3 מנועים הם השואבים הנפוצים ביותר ניתן לראות שואבים אלו בתחנות שטיפה ורחיצה, מפעלים ועוד.
הם מתאימים גם לשאיבה של אבק וגם לשאיבה של נוזלים ומגיעים במס’ אפשרויות של אבזור. הקטגוריה השנייה היא שואבי הטורבינה הסטנדרטיים יותר, אלו שואבים בגדלים שונים ובעלי אבזור ויכולות שונות.
הם מתאפיינים בספיקה גבוה ורמת סינון גבוה מאד ע”פ צרכי הלקוח. ישנם גם שואבים מוגני פיצוץ בקטגוריה זו המתאימים לשאיבה של חומרים נפיצים וסביבות עבודה שונות.
שואב אבק תעשייתי קונים אצל מורן טכנולוגיות ניקוי. אם ברצונכם לרכוש שואב אבק המותאם בדיוק לצרכים שלכם, צרו קשר עם צוות המומחים של חברת מורן טכנולוגיות ניקוי. אנו בחברה נדאג להתאים עבורכם את השואב התעשייתי הטוב ביותר, באיכות גבוהה ללא פשרות.
שואבי האבק התעשייתיים שלנו פועלים בכל רחבי הארץ ומסייעים לפעולות ניקיון יעילות ומהירות הרבה יותר. אנו מזמינים אתכם לראות פרוייקטים שלנו שכוללים התקנה ושיווק של שואבי אבק, מכונות שטיפה מסוגים שונים במקומות שונים ברחבי הארץ.

שואבים תעשייתיים

אין ספק שחלק מהניקיון האולטימטיבי כולל בתוכו שואב אבק, כדי שכל חלל יהיה נטול אבק ולכלוכים והכי חשוב – שתהיה הרגשה נעימה. כל בית עסק, חברות, ארגונים ועוד… יודעים עד כמה חשוב לשמור על הניקיון ועל האסתטיקה במקום שלהם, זה הרושם הראשוני שנוצר לכל מי שנכנס למקום. לכן עסקים רבים ישקיעו את מיטב האנרגיה ואת כספם בשביל לדאוג לסביבה נקייה.

 

כמובן שכל מקרה לגופו, ולא כל מקום מכיל כל כך הרבה לכלוך אך ישנם מקומות שכמויות האבק והלכלוך שמצטברות בו דורשת תמיד יד על הדופק ולבצע כל יום ואפילו כמה פעמים ביום פעולות ניקוי. זה המקום להגיד שאנו ממליצים על שימוש בשואבים תעשייתיים בדיוק למקומות כאלה, מקומות שהלכלוך והפסולת תמיד שולטים בו…

שואבים תעשייתיים שואבים את כל האבק בצורה מאוד יעילה, הם יכולים לכסות שטחים גדולים ובכך לקצר משמעותית את זמן העבודה. שואבי אבק אלה לא מייצרים הרבה רעש, עוד פלוס אדיר. והניקיון יכול להתבצע במהלך היום מבלי לגרום להפרעה כלל וכלל.

ניחנים במערכות חזקות מאוד, יותר מכל מערכת אחרת שהכרתם – הם מכילים יכולות יניקה מיוחדות וזה מה שמעיד על העמידות הגבוהה שלהם. השואבים מכילים מערכת שמסננת את כל החומרים ובכך מאפשרת לשואב לשאוב כל דבר שנמצא בדרכו, בין אם אלו נוזלים או לכלוך יבש.

שואבי אבק תעשייתיים לא ידרשו מכם דבר, בטח שלא לנקות את המסננים, כפי שאתם בטח מכירים משואבים אחרים, הם יודעים לנקות את עצמם! אתם לא צריכים לפרק כדי לנקות את המסננים או להחליפם – תאמינו לנו שזה חוסך כל כך הרבה זמן ואנרגיה שאתם תודו לנו אחרי זה.

אז למה השואבים הללו מתאימים?

לרוב – כמו שזה נשמע, הם מתאימים למבנים ועסקים תעשייתיים, כאלו שבאמת הלכלוך שם הוא יוצא דופן ושואבי האבק הייחודיים יכולים לחסוך לעסקים אלו הרבה זמן ואנרגיה, יחד עם זאת ישנם שואבים שמתאימים אפילו למקומות גדולים אחרים כמו חצרות וחניונים.

איפה רוכשים ?

אם כבר הבנתם שהדבר הנכון עבורכם הוא לרכוש שואב אבק ייחודי, אז הגיע הזמן שתכירו – אנחנו בחברת ״מורן״ עוסקים כבר מעל לחמישים שנה בתחום הניקיון ומספקים את מגוון הציוד לניקיון – אנחנו דוגלים באיכות, מקצועיות, אמינות וביטחון כדי להעניק לכם את הטוב ביותר. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

 
שואב אבק תעשייתי

מאמרים על שואבי אבק תעשייתיים