שואבי אבק תעשייתיים

 

בכל בית עסק יודעים ששמירה על ניקיון והיגיינה זה לא עניין של מה בכך. הניקיון הוא זה שיוצר את התחושה הנעימה והטובה במקום והוא גם זה שיוצר את הרושם הראשוני בקרב כל מי שנכנס למקום. לא לחינם מושקעים משאבים רבים לשמירה ותחזוקה של סביבה נקייה בקניונים הגדולים, בחנויות גדולות ובבתי עסק מרכזיים.

יש מקומות אשר בהם יש צורך בביצוע פעולות ניקוי אינטנסיביות בגלל שבהם כמויות הלכלוך והפסולת גבוהות במיוחד. בדיוק למקומות מהסוג הזה אנחנו ממליצים על שימוש בשואב אבק תעשייתי.

מדובר במכשיר ששואב את האבק בצורה יעילה במיוחד, על פני שטח נרחב וכל זה בעוצמת רעש נמוכה יחסית. מה שלמעשה מאפשר את השליטה על רמת הניקיון במקום בלי שזה יגרום להפרעה לעובדים או ללקוחות במהלך יום העבודה.

מי צריך שואב אבק תעשייתי?

אז ברור ששואב האבק התעשייתי מיועד בעיקר למקומות תעשייתיים. אך האמת היא ששואב אבק כזה יהיה יעיל מאוד לכל שטח נרחב. כמו למשל חניונים גדולים, חצר פרטית גדולה וכן הלאה.

בעזרת שואב האבק התעשייתי מרוויחים מקום נקי ונעים שלא ידרוש הרבה עבודה והרבה מאמץ. כי שואב האבק פועל בתפוקה גבוהה הרבה יותר מכל שואב אבק ביתי שאתם מכירים. המכשיר שולט על שטחים רחבים ועושה את העבודה במהירות רבה. מעבר לכך מדובר בעוצמה גבוהה הרבה יותר אשר מאפשר להגיע לתוצאות יעילות תוך זמן קצר ממש.

היתרונות של שואבי אבק תעשייתיים

שואבי אבק תעשייתיים מצוידים במערכות תעשייתיות חזקות יותר מכל מערכת אחרת. יש בהם טורבינות יניקה חזקות מאוד ואלו מבטיחות עמידות גבוהה של שואב האבק מול כל משימת שאיבה. מעבר לכך יש בשואב האבק גם מערכת סינון חומרים מתקדמת מה שמאפשר לו את השאיבה של נוזלים יחד עם מוצקים וכל מה שנמצא על השטח אותו מבקשים לנקות. המכונה מבצעת את הסינון בעזרת מערכת הסינון.

שואב אבק תעשייתי גם לא ידרוש ממכם את ניקיון הפילטרים כמו שקורה בכל שואב אבק רגיל. אין צורך בפירוק המערכת כדי לנקות את המסנן או להחליף אותו מה שחוסך לכם הרבה זמן, כך ששואב האבק יהיה נקי ומוכן תמיד לפעולה.

שואב האבק התעשייתי מבטיח פעילת רציפה משך שעות רבות בלי שיהיה צורך בהפסקות.

ניקיון מושלם בקלות רבה

במקומות בהם רוצים ליהנות מניקיון יסודי ומושלם בלי השקעה של הרבה זמן, משאבים או צוות ניקיון בוחרים בשואב האבק התעשייתי.

 • שואב אבק תעשייתי 15 ליטר

  שואב אבק תעשייתי

  מידע נוסף

  שואב אבק תעשייתי

  שואב אבק תעשייתי 15 ליטר

  שואב אבק תעשייתי

  מידע נוסף