שימוש בטכנולוגית הרובוטים לניקיון הולכת וגוברת ופתרון השאיבה החדש של LIONSBOT מציב סטנדרטים חדשים כל פעם להתאמה לצרכי השוק ובמיוחד באזורים עם תנועה רבה של הולכי רגל כמו  בבתי מלון, מתקנים ומשרדים. LionsBot International מציגה את ה-R3 VAC, רובוט ניקוי חדשני שיחולל מהפכה בדרך שבה אנו מנקים חללים פנימיים. עם הטכנולוגיה המתקדמת שלו, הביצועים יוצאי הדופן והתכונות הידידותיות החדשות למשתמש, ה-R3 VAC הוא פתרון שאיבה האולטימטיבי עבור בתי מלון, מנהלי מתקנים וקבלני ניקיון.

ניקיון יעיל באזורים עם תנועת הולכי רגל רבה

ה-R3 VAC תוכנן במיוחד כדי להתמודד בשטחים עם מרופדים בשטיחים. מערכות הניקוי שלו מבטיח ניקוי יעיל על ידי איסוף פסולת ואבק עדין בניקיון אחיד. עם ה-R3 VAC, אתה תמיד יכול לסמוך על השגת הניקיון הטוב ביותר האפשרי, תוך השארת החלל שלך מוכן לאורחים וללקוחות.

עיצוב חדשני ותכליתי

ה-R3 VAC הוא הרובוט הראשון בתחום שיכול לנקות אפילו אזורים שקשה להגיע אליהם ביעילות. בכל צורה אחרת עקב הגודל הקומפקטי שלו, טכנולוגיה החדשנית של הניווט שכוללת חיישנים ומברשות ניקיון צידיות מאפשרים ל-R3 VAC לנקות צמוד עד ל-0 ס"מ מקירות ומתחת לשולחנות, ולא משאיר פינה ללא נגיעה. בין אם מדובר ברצפות בטון קשיחות, משטחי ויניל או שטיחים עדינים, ה-R3 VAC מתכוונן בצורה חלקה, ומבטיח תוצאות יוצאות דופן בכל פעם.

תכונות אוטונומית חדשות ידידותיות למשתמש

עם R3 VAC, הניקוי מעולם לא היה קל יותר. יחד עם יכולות עגינה עצמית, מה שהופך אותו לנוח להפליא עבור צוות מלונות עסוקים, מנהלי מתקנים וקבלני ניקיון. LIONSBOT הוסיפה את תכונת ה-MagicTag הייחודית מוגנת הפטנט של ה-R3 VAC מאפשרת לכל אחד להתחיל לנקות ללא מאמץ פשוט על ידי דחיפה של הרובוט ל-MagicTag. –שחוסך זמן ומאמץ, ומבטיח פעולות ניקוי יעילות לאורך זמן.

שליטה מלאה והתאמה אישית

ה-R3 VAC מספק אפשרויות בקרה מרובות כדי להתאים להעדפות ולדרישות האישיות. ממשק מסך המגע מציע הפעלה אינטואיטיבי ופשוטה. בנוסף לכך הרובוט מאפשר ניקוי ידני מאפשר ניקוי נקודתי מדויק. בנוסף, אפליקציית LionsClean מאפשרת שליטה ותזמון משימות ניקוי, ומעצימה למשתמשים מערכת ניהול ניקיון מקיפה.

ה-R3 VAC קובע סטנדרטים חדשים. עם חיי סוללה ממושכים של עד 3 שעות בטעינה בודדת וזמן טעינה מהיר של שעתיים בלבד, ה-R3 VAC מבטיח פעולות ניקוי ללא הפרעה. יתר על כן, ב-R3-VAC

LIONSBOT היצרנית ממשיכה את המסורת לבנות את הרובוט ממערכות ומהחומרים ברמה הגבוהה ביותר  המבטיחים עמידות לאורך זמן, עם תחזוקה קלה, מה שהופך את השימוש היומיומי ללא לפשוט וקל.

סיכום

ה-R3 VAC מבית LionsBot International הוא פתרון השאיבה האולטימטיבי עבור בתי מלון, מנהלי מתקנים וקבלני ניקיון. מציע ביצועי ניקיון יוצאי דופן, תכונות ידידותיות למשתמש ותפעול בר קיימא, רובוט ניקוי חדשני זה מחולל מהפכה בדרך שבה אנו שומרים על ניקיון באזורים פנימיים עתירי תנועה. אמצו את עתיד טכנולוגיית הניקוי ותחוו את היעילות והנוחות של ה-R3 VAC במפעל שלכם היום.

צור קשר איתנו קשר, מחלקת רובוטיקה  כדי להזמין פגישה או הדגמה וללמוד עוד על האופן שבו ה-R3 VAC יכול לשנות את פעולות הניקיון שלך.