מה זה ניקוי בהתזת חול וכיצד זה יכול לעזור לכם ?

ניקוי בהתזת חול משמש בעיקר לניקוי אבנים באתרי בניה, אבן ירושלמית, חומות וקירות חיצוניים מסוגי לכלוך מסוימים וביניהם כתמי חלודה, גרפיטי, כתמי צבע וכו'. ישנם מקרים רבים בהם שטיפה בלחץ פשוט לא מספקת תוצאות טובותכאשר יש צורך בהסרת לכלוך קשה מאוד או בהכנת משטח לצביעה מחודשת או שימוש הדרך הטובה ביותר ביותר לעשות שימוש בניקוי בהתזת חול.

ניקוי חול היא שיטה המאפשרת הוספת אביזר פשוט למכונת שטיפה בלחץהתוספת הזאת למכונת השטיפה שלכם מאפשרת את השימוש בחול ים נקי ומסונן לצורך ניקויכך ניתן למעשה לשפר או לשדרג את תהליך הניקוי ולבצע פעולות שאין באפשרותנו לבצע באמצעות מכונות שטיפה בלחץללא קשר ללחץ או הספיקה שהן מאפשרות.

כיצד עובד ניקוי בהתזת חול ובמה זה יכול להועיל?

ניקוי חול מתאפשר כאמור באמצעות הוספת קיט ניקוי חול למכשיר הגרניק שלכםרצוי בספיקה של מעל 15 ליטר בדקה.
יש לקחת דלי עם חול ים נקי ומסונן, החול נשאב על ידי הקיט ומשתלב בתהליך השטיפה בלחץ,  החול ניתז בחוזקה על גבי המשטח שדורש ניקוי ומסיר ממנו כתמי צבעחלודהגרפיטי ועוד באופן יסודי.

מה המחיר של קיט ניקוי חול?

מחירו של קיט ניקוי חול המתאים לשטיפה בלחץ עד 300 אטמיעלה בין 500-800 ₪. קיט ניקוי ללחצים גבוהים יותר אשר מתאים לשימושים מקצועיים יותר יכול לנוע בין 2000-3500₪. אם כבר יש לכם מכשיר גרניק מתאים העלות תסתכם בזהאם לא תצטרכו לרכוש איד המתאים לצרכים שלכםגרניק מים קרים מספיק לחלוטין למשימה הזו ולכן העלויות יכולות להחל ב3500 ₪ ולהגיע לעליות גבוהות ככל שהלחץ ומורכבות המשימה עולה.

לעתים שימוש בקיט ניקוי חול הוא פשוט ולא מאד יקר ויכול לייעל תהליכים מורכביםהפתרון של הוספת אביזרי קצה למכונות שטיפה בלחץ יכול התאים למשימות רבות אך השימוש בחול על מנת לייעל את עבודת הניקיון הוא מפתיע ומביא איתו תוצאות מדהימות.