ניקוי בהתזת חול - שימוש בחול ים נקי ומסונן לצורך ניקוי | מורן טכנולוגיות ניקוי

ניקוי בהתזת חול

קיט מקצועי לניקוי בהתזת חול

 

מה זה ניקוי בהתזת חול וכיצד זה יכול לעזור לכם ?

ניקוי בהתזת חול משמש בעיקר לניקוי אבנים באתרי בניה, אבן ירושלמית, חומות וקירות חיצוניים מסוגי לכלוך מסוימים וביניהם כתמי חלודה, גרפיטי, כתמי צבע וכו'. ישנם מקרים רבים בהם שטיפה בלחץ פשוט לא מספקת תוצאות טובות. כאשר יש צורך בהסרת לכלוך קשה מאוד או בהכנת משטח לצביעה מחודשת או שימוש הדרך הטובה ביותר ביותר לעשות שימוש בניקוי בהתזת חול

ניקוי חול היא שיטה המאפשרת הוספת אביזר פשוט למכונת שטיפה בלחץ. התוספת הזאת למכונת השטיפה שלכם מאפשרת את השימוש בחול ים נקי ומסונן לצורך ניקוי. כך ניתן למעשה לשפר או לשדרג את תהליך הניקוי ולבצע פעולות שאין באפשרותנו לבצע באמצעות מכונות שטיפה בלחץ, ללא קשר ללחץ או הספיקה שהן מאפשרות.

כיצד עובד ניקוי בהתזת חול ובמה זה יכול להועיל?

ניקוי חול מתאפשר כאמור באמצעות הוספת קיט ניקוי חול למכשיר הגרניק שלכם, רצוי בספיקה של מעל 15 ליטר בדקה.
יש לקחת דלי עם חול ים נקי ומסונן. החול נשאב על ידי הקיט ומשתלב בתהליך השטיפה בלחץ. החול ניתז בחוזקה על גבי המשטח שדורש ניקוי ומסיר ממנו כתמי צבע, חלודה, גרפיטי ועוד באופן יסודי.

מה המחיר של קיט ניקוי חול?

מחיקו של קיט ניקוי חול המתאים לשטיפה בלחץ עד 300 אטמ' יעלה בין 500-800 ₪. קיט ניקוי ללחצים גבוהים יותר אשר מתאים לשימושים מקצועיים יותר יכול לנוע בין 2000-3500₪. אם כבר יש לכם מכשיר גרניק מתאים העלות תסתכם בזה , אם לא תצטרכו לרכוש איד המתאים לצרכים שלכם. גרניק מים קרים מספיק לחלוטין למשימה הזו ולכן העלויות יכולות להחל ב3500 ₪ ולהגיע לעליות גבוהות ככל שהלחץ ומורכבות המשימה עולה.

לעתים שימוש בקיט ניקוי חול הוא פשוט ולא מאד יקר ויכול לייעל תהליכים מורכבים. הפתרון של הוספת אביזרי קצה למכונות שטיפה בלחץ יכול התאים למשימות רבות אך השימוש בחול על מנת לייעל את עבודת הניקיון הוא מפתיע ומביא איתו תוצאות מדהימות.