במשך שנים רבות נהגו לטבול חלקים מלוכלכים בשמנים או מסירי שומנים למיניהם , לקרצף ולשטוף …. אתם עדיין פועלים כך ?
אם מאיזושהי סיבה התשובה היא כן , זה הזמן לשנות ולפעול אחרת .
דן תחבורה הבינו זאת כבר לפני שנים רבות והוציאו מן המוסכים את כיורי הניקוי השומניים והמזיקים והכניסו מכונות אוטומטיות לשטיפת חלקים של חברת teknox . העובד מניח את החלקים בסלסלה ומגיע לאחר זמן מה ( שכל אחד קובע לפי רמת הניקיון הנדרשת) ומוצא את החלקים נקיים . השומנים הופרדו לריקון כמו שצריך והמים חוזרים לנקות את החלקים לעוד פעמים רבות .

•חסכון במים
•חסכון בחומרי ניקוי
•שמירה על הסביבה
•חסכון בזמן של העובד
•שמירה על בריאות העובד

איך קורה כל הדבר הזה ? כיצד במחיר סופר סביר אנחנו מרויחים את כל היתרונות האלו :
ישנן 2 סוגים של מכונות שטיפה לחלקים של חברת teknox :
מכונות אקולוגיות ידניות ( לחץ גבוה )  – מסדרת lavapen
כאשר אנו רוצים תוצאות מידיות תוך דק׳ ספורות lavapen היא הפתרון המתאים. מכונת שטיפה לחלקים זו מכילה תא סגור ובו מערכת שטיפה בלחץ. העובד באמצעות צינור וקצה ייחודיים מנקה את החלק באופן ידני אך ללא כל מגע בזמן קצר ובנוחות מקסימלית .

 

מכונות אקולוגיות אוטומטיות  – מסדרת simplex

כאשר יש לנו הרבה חלקים שנדרש לנקות ויש לנו 30 דק׳ או יותר לנקות אותם נעדיף לשים את כל החלקים שדורשים ניקוי בתוך הsimplex ולחכות שהם פשוט ינקו את עצמם. נשוב כשהתפננו מהמשימות האחרות ונמצא את החלקים נקיים . פשוט. ממש ממש פשוט. הsimplex תשטוף את החלקים באופן חזרתי לאורך זמן , בחום ( ועם חומרים עם תרצו) ב360 מעלות כך שהחלקים ישטפו מכל הכיוונים.

 

 

היום יותר מאי פעם אנו חשופים לקנסות ותביעות רבות הן בהיבטי בטיחות העובד והן בהיבט איכות הסביבה , עבודה עם מכונת שטיפה לחלקים תעזור לנו להתמודד עם חלק מן הבעיות הנ״ל ומעבר לשמירה על העובדים והסביבה אנו נקבל במינ׳ זמן תוצאות מדהימות . אז לא פלא שדן תחבורה (ועוד רבים אחרים) בחרו במכונות שלנו לעשות את השינוי . תתקשרו אלינו , ניתן לכם הצעה . תתפלאו לשמוע כמה ההשקעה הזו משתלמת ואיזה מבחר של תקציבים יש לנו להציע לכם. ממוסך קטן ועד מפעל גדול . כולם יכולים למצוא את הפתרון המתאים אצלנו .

מורן. מביאים חדשנות וניקיון לעסק שלכם.