מכונות שטיפה

האביב שעומד אוטוטו להפציע מבשר על חג הפסח המתקרב אלינו בצעדי ענק. מה שמזכיר לכולנו את הניקיונות ואת ההיערכות לקראת החג. זה בדיוק הזמן להכיר מקרוב את מכונות השטיפה ואת אביזרי העזר השונים שיעשו לנו מצד אחד את העבודה לקלה ומהירה הרבה יותר ומצד שני ליסודית ומושחמת בלי כל השוואה לעבודה הידנית.

מה זה בעצם מכונת שטיפה? מה הייחודיות של מכונת השטיפה ובמה היא שונה מצינור המים הרגיל ומי השטיפה בהם אנחנו עושים שימוש לצרכי הניקיון?

מכונות שטיפה – בגלל כל היתרונות

אז מה יש בהם במכונות השטיפה?

מכונות שטיפה הן לרוב מכונות העושות שימוש במים המותז בלחץ גבוה מאוד. לא תצמיד צריך תכשירי ניקיון במכונה ולעיתים אף לא יהיה צורך באביזרים כמו מברשות ניקוי וכדומה. אז האמת היא שכולנו יודעים שיש צינורות מים רגילים בעזרתם אפשר להתיז מים ולקבל תוצאות נקיות יחסית. אז למה צריך דווקא את המכונות? מהם היתרונות של מכשיר השטיפה?

לחץ שמסיר את כל שכבות הלכלוך העמידות

הדבר המרכזי עליו מתבססות מכונות השטיפה זה הלחץ. המים המותזים מהצינור זורמים בלחץ עצום הנוצר הודות למערכות של המכונה. מה שלמעשה מאפשר התזה עוצמתית מאוד שמצליחה להסיר כל כתם וכל לכלוך. גם כאלה שכבר נראה היה שלא יוסרו לעולם. מדובר בפעולה מאוד פשוטה שלא דורשת קרצוף ועבודה ידנית מסיבית כאשר התוצאות תהיינה בוהקות ממש יותר מכל צורת ניקוי אחרת.

הסרת שומנים עם לחץ קיטור

כל שומן שמתייבש עשוי ליצור כתם עיקש של לכלוך שכמעט בלתי אפשרי להסיר אותו. בעזרת מכונת שטיפה בלחץ ניתן להגיע לתוצאות יעילות של פירוק הלכלוך אף ללא שימוש בחומרים מסירי שומן. מכונות השטיפה יכולות לפעול בלחץ גם עם מים חמים או אפילו קיטור מה שמגביר במידה רבה את האפקט של המכונה.

ניקיון יומיומי

באזורים בהם יש צורך בביצוע ניקיון יומיומי יסודי, כמו למשל בתעשייה, מכונת השטיפה תיתן מענה מושלם יחד עם חיסכון בכוח אדם.

מי צריך מכונת שטיפה?

למעשה ניתן להגיע לניקיון יסודי ויעיל במיוחד בכל מקום בעזרת מכונת שטיפה בלחץ. כך שהוא מתאים גם לניקיון תעשייתי אך גם לניקיון ביתי. הוא יעיל לניקוי מכוניות ויעיל גם לניקוי משטחי הדק בגינה.

המכונה חוסכת הרבה זמן וגם הרבה כוח כאשר בהפעלה פשוטה של מכונת השטיפה ניתן להגיע לתוצאות יעילות, מהירות ואפשר לומר אפילו מפתיעות וזאת בלי כל מאמץ כמעט.


 • מכונת שטיפה לרצפה מפעיל הולך ice i 20

  מכונה לשטיפת רצפות מפעיל הולך

  מידע נוסף


 • מכונת שטיפה לרצפה מפעיל הולך ice i 20 עם מנוע נסיעה

  מכונה לשטיפת רצפות מפעיל הולך

  מידע נוסף


 • מכונת שטיפה לרצפה 24 ice

  מכונה לשטיפת רצפות מפעיל הולך

  מידע נוסף


 • מכונת שטיפה לרצפה ice i 28

  מכונה לשטיפת רצפות מפעיל הולך

  מידע נוסף


 • מכונה לשטיפת ריצפה דגם ice i32

  מכונה לשטיפת רצפות רכובה

  מידע נוסף


 • מכונת שטיפה לרצפות BALERINA 18B

  מכונה לשטיפת רצפות מפעיל הולך

  מידע נוסף