מכונות לשטיפה | מכונות לשטיפת סופרים | מכונות לשטיפה בלחץ | מורן מכונות שטיפה

מכונות שטיפה לסופרים

מכונות שטיפה לסופרים

לפני החגים הסופרים מלאים בתנועה של לקוחות, ספקים, סחורה ועובדים. תקופת החגים ידועה כתקופה לחוצה, בה לסופרים מאוד קשה לשמור על הסדר והניקיון, מכוון שיש הרבה תנועה בשל אנשים ולכן מתבצע גיוס של יותר כוח אדם, שיהיה בבקרה על המתרחש בסופרים וידאג לעניין הניקיון והסדר בסופר. מכונות שטיפה לסופרים יהפכו את החיים להרבה יותר קלים ופשוטים, במיוחד לפני ובזמן תקופת החגים הלחוצה והעמוסה​

מכונות שטיפה לסופרים – למה ולמי זה תורם?

מכונת שטיפה לסופר היא יעילה לכל סוגי הסופרים, החל מסופרים קטנים ביישובים או סניפים עירוניים קטנים ועד מכונות שטיפה רכובות לסופרים גדולים במיוחד. היתרון הגדול בניקיון עם מכונת שטיפה לרצפה בסופרים, הוא שהרצפה נשארת נקייה ויבשה ומונעת סיכון להחלקה של כל הנמצאים בסופר. סופר ידוע כמקום בו יכול להישפך מים, חלב, מעדנים וכו’ בכל רגע נתון וזוהי סכנה מוחשית, שיכולה לגרום להחלקה לעוברים ושבים, מכונת שטיפה בסופר מספקת פתרון ניקוי מידי לכל רטיבות, שיכולה להוות סיכון ללקוח או פשוט ללכלוך לא רצוי, שאינו אסתטי ולא נעים בעין. מכונת שטיפה מאפשרת ניקוי יסודי יעיל, בפרק זמן יחסית קצר. כאשר יש מכונת שטיפה בסופר, אין צורך לתפעל המון עובדים, שיעמדו וינקו שעות עם סמרטוטים ובעצם תהליך הניקוי של הסופר הופך להיות הרבה יותר פשוט ובוודאי שהרבה יותר איכותי ויסודי והסופר מרוויח כוח אדם נוסף, שיתפנה לסיוע ללקוחות וצרכים נוספים של הסופר. סופר הוא מקום בו יש תנועה בלתי פוסקת של אנשים ולכן מכונת שטיפה היא דבר אידיאלי והכרחי ובתקופות החגים בפרט.

מכונות שטיפה לסופרים מבית מורן טכנולוגיות ניקוי

בימים אלה, אנו משווקים לרשתות סופרים מוכרות ברחבי הארץ, כגון: יינות ביתן, טיב טעם, סופר ברקת ועוד מכונות בהסכמי ליסינג נרחבים לרשת. במורן טכנולוגיות ניקוי אנו מציעים מגוון קטגוריות מחיר למכונות שטיפה לסופרים באיכות גבוהה במיוחד. חלק מן המכונות עם לחצים משתנים, שליטה אלקטרונית מפאנל ההפעלה, מחזור מים ועוד וחלק מכאניות לחלוטין ומתאימות לכל סביבה ולכל מפעיל וכמובן שדרגות המחיר משתנות בהתאם. קו המכונות שטיפה של “יוריקה” הוא מומלץ במיוחד לסופרים, מכוון שהוא שקט במיוחד וכך אינו מפריע ללקוחות במהלך השהייה בסופר, לעומת מכונות אחרות. במורן טכנולוגיות ניקוי, אנו מודעים לכך שברוב המקרים, השטיפה של הסופר באמצעות מכונות השטיפה מתופעלות באמצעות עובדי קבלן ולא עובדים ישירים של הסופר ולכן אנו דואגים, שהמכונות יהיו כמה שיותר עמידות ופשוטות להפעלה ואחזקה.  כמו כן, בכל שלב ניתן לקבל מאתנו שירותי תיקון של מכונות השטיפה.