מכונות שטיפה בלחץ | מורן טכנולוגיות ניקוי מקצועי

מכונות שטיפה בלחץ

מכונות שטיפה בלחץ – לניקיון יסודי ומקצועי

מכונות שטיפה בלחץ משמשות לניקיון יסודי ברמה גבוהה במיוחד. שמירה על רמת ניקיון גבוהה וביצוע נקיון מקצועי ויסודי הן לא עניין פשוט במיוחד כאשר עוסקים בניקיון בתחומי התעשייה, הבניה והייצור בהם נעשה שימוש בחומרים קשים להסרה, שמנים, צבעים, אבקות ועוד.

בכדי לבצע מקצועי יש להשתמש בציוד מקצועי המתאים למטרה שלכם מכיוון שישנם פעולות ניקיון שלא ניתן לבצע באמצעות אמצעים פשוטים שאינם מגיעים לרמת היעילות הדרושה וגם בשל הצורך לבצע ניקיון יסודי ברמה גבוהה בסביבות שאינן קלות להתנהלות כמו רחובות צרים, סביבות עבודה רגישות ועוד. כאן תמצאו מידע על מכונות שטיפה מסוגים שונים וכיצד כדאי לכם לבחור את המכונה המתאימה עבורכם.

מכונות שטיפה בלחץ – איך זה עובד?

מכונת שטיפה בלחץ מים

מכונת שטיפה בלחץ מים

מכונת שטיפה בלחץ עובדת על עקרון של התזת מים בלחץ גבוה. מכונות שטיפה בלחץ מייצרות לחץ מים גבוה מאוד, כזה שמסוגל לפרק ולהמיס חומרים קשים ולהזיז אותם ממקום למקום. כאשר משלבים לחץ מים עם חום גבוה כמובן שמתקבלות תוצאות טובות במיוחד. השימוש במכונות השטיפה בלחץ מקל את פעולת הנקיות והופך אותה ליעילה ומהירה יותר ובשילוב של אביזרים שונים ניתן לשנות את השימוש של המכונה ולהתאים אותה לפעולות נוספות.

סוגים של מכונות שטיפה בלחץ

הסוגים השונים של מכונות השטיפה מוגדרים לפי כמה משתנים כאשר הראשון מבינהם הוא סוג המנוע. ישנן מכונות שטיפה אשר פועלות באמצעות מנוע חשמלי או מכונות שטיפה אשר מופעלות באמצעות מנוע בנזין. המכונות המופעלות באמצעות מנוע בנזין הן חזקות יותר ובדרך כלל משמשות לשטחים גדולים יותר וכאשר אין מקור חשמל זמין. מכונות בעלות הנעה חשמלית משמשות לאיזורים בהם אין מקור חשמל זמין או לעבודה בתוך מחסנים סגורים ושטחי מסחר כמו מכונות שטיפה לקניונים. בחירת מכונת שטיפה מתבצעת בהתאם לסוג הניקיון הנדרש, לסביבת העבודה ולסוג הלכלוך.

קראו גם על:

לחץ המים במכונות השטיפה

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקיטור מרכבה 200/15מכונות השטיפה מייצרות לחץ מים בעוצמות שונות. את הלחץ מודדים ביחידות בר. מדובר בלחץ עצום המאפשר ניקיון של לכלוך קשה בתנאים קיצוניים. מכונות השטיפה הקטנות יותר בדרך כלל מספקות לחץ של עד 130 בר בעוד שמכונות השטיפה הגדולות יותר מספקות לחץ של עד 230 בר. ישנן מכונות שטיפה בלחץ המיועדות לשימוש ביתי או לעסקים אשר עושים שימוש מזדמן במכונות שטיפה בלחץ או מכונות שטיפה אשר מיועדות לשימוש יומיומי או לניקוי חומרים ומשטחים מורכבים. חברת מורן טכנולוגיות נירוי מתמחה בהתאמת מכונת שטיפה בלחץ לכל עסק ואף בייצור פרוייקטים מיוחדים של מכונות שטיפה וניקוי לפי צורך ייחודי.

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים או קרים

כפי שאמרנו ישנן מכונות שטיפה בלחץ אשר פועלות על שימוש במים קרים או במים חמים. זהו הבדל מהותי ביכולות הניקוי של המכונה אשר משפיע על השימושים של המכונות השונות בכמה מובנים. מכונות שטיפה בלחץ מים קרים מספקות לחץ מים חזק בלבד בעוד שמכונות שטיפה בלחץ מים חמים ממיסות את הלכלוך ומסייעות בהסרתו ולכן מתאימות מאוד לניקוי חומרים קשעים כו שמן, שאריות צבע, גריז, דלק וסולר, מסטיקים, פיח בוץ קשה וכו’. כמו כן מכונת שטיפה בלחץ מים חמים ממיסה ומסלקת חיידקים ומיקרואורגניזמים שונים ומתאימה לצרכי חיטוי קפדניים, לשימוש במוסכים ומפעלים תעשייתיים, לניקוי כלי רכב ועוד.

בעת בחירת מכונת שטיפה בלחץ מים חמים או קרים חשוב לזכור – מכונת שטיפה בלחץ מים קרים אינה מאפשרת שימוש בחום ולעומתה מכונת שטיפה בלחץ מים חמים מאפשרת שימוש גם במים קרים. אנו בחברת מורן טכנולוגיות ניקוי מקצועי נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בבחירת מכונת שטיפה בלחץ לעסק שלכם.


צפו במבחר מכונות שטיפה בלחץ