מכונות שטיפה בלחץ

מכונות שטיפה בלחץ לניקוי של לכלוך גס ושומנים – גרניק המגוון

מכונות שטיפה בלחץ גרניק הם אמצעי הניקיון הטוב ביותר להסרת לכלוך קשה ושומנים. מסיבה זו, מכונות שטיפה אלו הפכו להיות בנות בית בכל מפעל תעשייתי, מוסך, בתי מזון, מוסדות מוניציפאליים ועסקים פרטיים. כשלקוח נכנס לבית העסק שלך, הוא אוסף נתונים ומגבש רושם ראשוני מכריע. כשעסק שלכם נקי ומבריק עקב שימוש חוזר במכונת שטיפה בלחץ גבוה, הלקוח מרגיש זאת באופן מיידי. בנוסף, נעים יותר לעבוד במרחב נקי וריחני.
בחברת מורן טכנולוגיות ניקוי אנו מציעים מבחר עשיר של מכונות שטיפה בלחץ וקיטור לכל סדר גודל ולכל סוג לכלוך. ברשותנו מכשירי שטיפה בלחץ גרניק להסרת לכלוכים קשים במיוחד כמו במוסכים ומכשירים חזקים לשטיפת מרחבים ענקיים כמו במפעלי תעשייה. כל המכונות שלנו נבדקו והוכחו כיעילות ומקצועיות. הן נוחות לתפעול ולאחזקה, חוסכות בזמן ובכוח אדם.

מחפשים פתרון ספציפי? כל הפתרונות המקצועיים לטכנולוגיות ניקוי אצלנו באתר או בטלפון

התקשרו עכשיו 073-7833097 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מכונת שטיפה בלחץ גרניק בהתאם לצרכי הלקוח

חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מספקת מגוון רחב של מכונות גרניק , לאחר למידת הצרכים של כל לקוח ולקוח. למכונות שטיפה בלחץ מספר פרמטרים קריטיים שישפיעו על העבודה עם מכשירים אלו והבנת הפרמטרים האלו טרום הקניה מהווה מרכיב חשוב ליעילות הכלי בעבודה בהמשך.

לחץ – נמדד באטמ׳ או באר. אנו מציעים מכונות החל מ-100 באר ועד 2000 באר. הלחץ משפיע על החדירה של המים ללכלוך

ספיקה – הספיקה היא כמות המים שהמכונה מוציאה ונמדדת בד״ב בליטר לדקה . היום כאשר הכונה היא להפחית בכמויות מים אנו מתאימים מכונות עם ספיקות נמוכות כאשר אין צורך בפינוי של לכלוך רב.

כאשר אתם פונים אלינו אנו נבדוק בדיוק מהם הצרכים שלכם, מה משימות הניקיון שלכם? האם אתם רוצים להשתמש במכשיר שטיפה בלחץ לניקוי שומנים ? לשם כך נתאים לכם מכשיר שטיפה בלחץ מים חמים . המשימה שלכם היא ניקוי רפת או טרקטורים מבוץ ? נתאים לכם מכונת שטיפה בלחץ מים קרים .

המגוון הוא מאד רחב, תנו לנו להציע לכם את הפתרון הנכון ביותר עבורכם למשימה ולכיס.

מכונות שטיפה בלחץ מים, גרניק ,  מיועדות למגוון רחב של עסקים ואף בתים פרטיים. לחץ המים במכונה נבחר בהתאם למשימות הניקיון הנדרשות מן המכונה, תדירות השימוש, רמת קושי הסרת הכתמים ועוד. הצוות של מורן טכנולוגיות ניקוי ידע להתאים עבורכם את המכונה המושלמת לצרכיכם.

ניקיון לכלוכים קשים

אנחנו מכורים לניקיון, זה די ברור – גם אם אנחנו לא כל כך אוהבים לשפשף, לנקות, לעבוד קשה, עדיין אנחנו מכורים לתחושת הניקיון. לא משנה איפה אנחנו, לא משנה ליד מי אנחנו. ניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהמהות ומהחיים שלנו. ככל שהעולם מתקדם גם פתרונות הניקיון מתקדמות – והיום יותר מתמיד, ישנן אפשרויות מגוונות כדי לגרום לנו להקלה. הגיע הזמן שנפסיק לשפשף כתמים ללא הפסקה.

הגיע הזמן להכיר לעומק את מכונות השטיפה בלחץ

גרניק, פועלות לרוב על מים או קיטור. יש לא מעט סוגים שלהן – הן מגוונות גם בגדלים וגם בצורות. ישנן מכונות שאדם יכול לסחוב לבד וקיימות מכונות שהן מקובעות וכבדות, וישנם סוגים של מכונות שניתנות להסעה, על ידי משאית או מלגזה. כל מכונה מותאמת לפי דרישת הלקוח והרצון שלו.

מכונות אלו מאוד יעילות ומסוגלות למחוק כל כתם ואפילו הקשה ביותר. אין דבר העומד בפני המכונות הללו. לא משנה אם זה בבית, בגינה, מכונית, מכונות וכל דבר העולה על ראשכם – מכונות שטיפה בלחץ יכולות לנקות כל דבר. הן פועלות על לחץ אדיר ומכאן שמם, לחץ שבעצם יכול לנקות ביסודיות אפילו את הכתמים העקשניים ביותר.

שימוש במכונות שטיפה בלחץ יכול להועיל לכם לקצר את זמן הניקיון, ולקבל בית או גינה או רכבים נקיים יותר כל הזמן. המכונות האלו יכולות לגרום לכם לנוח, ולחיות בניקיון תמידי – כי כפי שאמרנו – אנחנו לגמרי מכורים לתחושת הניקיון.

מכונות השטיפה מכילות בתוכן טכנולוגיה רבה, הן עולם שלם ומגוון ומגיעות באמת לפי הדרישה ומותאמות לאיזה חלל שאתם צריכים אותן. לחץ המים מווסת ככה שתוכלו להחליט איזה לחץ מתאים לכם ולאן. מה שחשוב הוא לא לעשות זאת לבד ולהתייעץ עם ומומחים שמבינים דבר או שניים במכונות שטיפה בלחץ! הרי איך תבחרו את הדבר הנכון לכם?

מה עושים אחרי שהחלטנו?

אם כבר הבנתם שהדבר הנכון עבורכם כדי לחסוך זמן וכסף הוא לרכוש מכונות שטיפה בלחץ, גרניק , הגיע הזמן שתגיעו אלינו לייעוץ. אנחנו בחברת ״מורן״ עוסקים כבר מעל לחמישים שנה בתחום הניקיון ומספקים את מגוון הציוד לניקיון – אנחנו דוגלים באיכות, מקצועיות, אמינות וביטחון – כדי שכל מה שנעניק לכם יהיה הכי טוב שקיים בשוק. אצלנו תוכלו למצוא מכונות בשלל גדלים ושלל צורות כך שנוכל להתאים לכם את הדבר הנכון עבורכם. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר, מחכים לכם.

 
מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקיטור דגם מרכבה 200/15

מאמרים על מכונות שטיפה בלחץ