מכונת שטיפה ובשמה השני גרניק, מתאימה עבור שלל פעולות, בהן קיים צורך בפירוק של כתמים קשים. מכונות שטיפה מתאימות לפעולות ניקוי בבתים פרטיים, מסחר ותעשייה, כגון: ניקוי גינות, חצרות, רכבים, מכונות, רצפות וכדומה.

מכונות שטיפה בלחץ מים מבית מורן טכנולוגיות ניקוי מגיעות בשלל לחצים, גדלים וחשוב מאוד להתאים את המכונה עבור צרכי הלקוח, בין אם מדובר בעסק קטן או בעסק גדול.

מירבית ממכונות השטיפה מגיעות יחד עם אביזרים נלווים, כגון: אקדח לחץ, צינור לחץ באורך משתנה בהתאם לדגם המכונה וחשוב להתייחס מאוד לשימוש שיעשה במכשיר ולוודא שהצינור מספיק, כדי שלא יתקיים צורך לנייד את המכונה בכל פעם מחדש.

מכונות שטיפה בלחץ מים לשימוש ביתי

עבור שימוש ביתי מכונות שטיפה צריכות להיות בהספק עבודה של בין 100 ל 160 בר ולפני בחירת המכונה חשוב להגדיר את הסיבות שלשמן המכונה נבחרת, כלומר: האם המכונה מיועדת לצורכי שטיפת אופניים? שטיפת ג'יפ? רכב פרטי? בית? גינה? וכן הלאה.

מכונת שטיפה לשימוש תעשייתי

מכונת שטיפה לשימוש תעשייתי ומקצועי צריכה להיות בלחצים יותר גבוהים של בין190 ל 250 בר וחשוב מאוד להגדיר מהי מטרת השימוש מראש, וכך לבחור את הדגם שיתאים במיוחד לעומס ולדרישות.

לחץ מים במכונות שטיפה

לחץ המים של מכונת שטיפה הוא פרמטר מאוד חשוב, מכוון שבעת רכישה מכונה עם הספק תעשייתי והוא צורך ביתי, כמובן שלא נפיק את התועלת הרצויה ואותו הדבר רלוונטי כשההספק הוא ביתי והצורך הוא תעשייתי, חשוב מאוד לבחון את לחץ המים במכונה כדי להפיק מן המכונה את המיטב בהתאם לצרכיכם.

 

מחפשים מכונת שטיפה? צוות המומחים של מורן טכנולוגיות ניקוי כאן בשבילכם. מוזמנים לחייג 073-7833097. כתובתנו: סניף מרכזי – האדום 26, צומת כנות. סניף צפון: יוקנעם, המושבה