מכונות שטיפה רכובות

מכונות שטיפה רכובות משרתות אותנו כאשר המתחם הינו גדול מעל 2000 מ״ר או כאשר נדרשת פעולת ניקוי מהירה במיוחד והמקום מאפשר זאת. היום היצרנים מייצרים יותר מכונות רכובות במגוון גדלים. החל מ-50 ס״מ ועד 130 ס״מ. מכונות לשטיפה רכובות קטנות יתרונן ביכולתן לעבור במעברים צרים, עלותן נמוכה והן מהירות יותר.

מכונות שטיפה רכובות – לשטחים גדולים במיוחד

מכונת שטיפה רכובה החל מ-75 ס״מ נחשבת למכונת שטיפה מסיבית ונותנת מענה מתאים לשטחים מעל ל-2500 מ״ר לכל סוגי הרצפות. מכונות השטיפה הרכובות הן פתרון מתקדם לניקוי של מגוון מקומות בעלי שטחים גדולים והן מייעלות את אופן התחזוקה של המקומות האלו.
חברתנו מציעה גם מכונות שטיפה שונות המופעלות ע”י דיזל לחניונים, מפעלים, מתחמים חיצוניים הזקוקים למכונה מסיבית במיוחד וללא מגבלת זמן. בנוסף לאלו, תמצאו אצלנו גם מכונות פוליש מתקדמות שנותנות מענה לצרכים המגוונים של מפעלים ובתי העסק השונים.
מכונות שטיפה מפעיל הולך של חברת eureka וfiorentini המתאימות לעבודה בשטחים של עד 1500-2000 מ״ר . מכונות השטיפה הן פתרון מצוין לייעול משימות ניקוי במקומות ציבוריים ופרטיים כאחד.  מכונות מפעיל הולך וכן מכונות שטיפה רכובות מסוגים שונים תורמות לניקוי מהיר ויעיל במיוחד תוך חיסכון משמעותי במים.

מכונות קרצוף ומכונות פוליש

הייעוד של מכונת הקרצוף הוא ליצור רושם ע״י הברקת הרצפה. במקומות בהם יש רצפת שיש או רצפה בעלת חריצים או דמוית שישי שעוברת הברקה באופן קבוע קיימת תחושה של חידוש, זוהר ואיכות. במידה ולא נקרצף את הרצפה הרצפה עלולה להראות חסרת חיים והמקום באופן אוטומטי נראה פחות מושקע ושמור. מכונת קרצוף אינה מוצר יקר כלל וע״י הדרכה נכונה תאפשר לכל בית מלון, מבנה מגורים, אולם תצוגה וכדו לקבל רצפה מבריקה ותחושה טובה יותר כאשר נכנסים לבית העסק או בית המגורים.

מכונות פוליש וקרצוף לניקוי יסודי

מכונות פוליש או מכונות קרצוף נועדו למטרות ניקוי יסודי להברקה. מכונות פוליש מצוידות במנוע חזק מאוד אשר מפעיל משקל כבד על ראש המקרצפת ומאפשר מהירות סיבוב גבוה והשגת תוצאות מעולות של הברקה וניקיון. בכדי לבצע עבודת פוליש טובה נדרשת מיומנות רבה, מכונת הפוליש דורשת הכרות וידע בהברקה, חומרים וקרצוף. ניתן למצוא אצלנו מגוון של מקרצפות באיכויות וטווחי מחיר שונים. לעיתים המקרצפת באה לתת מענה לפרוייקט מסויים לניקוי לובי או קרצוף של שטיח באמצעות מברשת רכה ולעיתים היא משמשת ככלי מרכזי בעבודתנו ואז אל לנו להתפשר על איכות המכונה. רכישת מכונה איכותית תוביל לעבודה נוחה ואיכותית יותר, לאורך חיים גבוה במיוחד ובכך לרווחים גבוהים יותר לצרכן .

חברת מורן מביאה את דגמי המקרצפות של fiorentini האיטלקית הנמצאת בשוק מעל 20 שנה, מכונה זו אמינה במיוחד ולאחר רכישתה לא תזדקקו לנו יותר למעט לרכישת חומרים. אם זאת אם כן תזדקקו לנו מערך השירות שלנו המוביל המצוייד ביותר בתחום ישמח לעמוד לרשותכם.
חברת מורן – טכנולוגיות ניקוי מקצועי משווקת מספר סוגים של מכונות פוליש ומכונות קרצוף ממיטב הספקים המובילים בעולם. אנו מציעים לכם מגוון של מכונות קרצוף, מכונות פוליש ומכונות לשטיפת רצפות בעלות יכולות ומהירות סיבוב ברמות שונות והתאמה מירבית לצרכים שלכם. היתרון המשמעותי של מכונות פוליש מקרצפות מבית פיורנטיני הם בחוזק ובאיכות של המנוע שאין מתחרה לו בעולם. מכונות פוליש או מכונות קרצוף נרכשות פעם אחת ומשמשות את הלקוחות המרוצים לכל החיים.

מחפשים מכונות פוליש? מכונות קרצוף? פתרונות מקצועיים להברקה וקרצוף של רצפות?

מגוון מכונות לניקוי דרגנועים

יותר ויותר מרכזי קניות וקניונים מכילים היום דרגנועים, דרגנועים אלו מתלכלכים כמו כל אזור במבנה ואף יותר וישנו קושי רב בניקיונו.הדרך היחידה לנקות את הדרגנוע היא באמצעות מכונה לניקוי דרגנועים, מכונות אלו מגיעות בגירסא יבשה אשר תפקידה בעיקר לאסוף את חלקיקי האבק מהדרגנוע והיא אינה פותרת את בעיות ניקיון הכתמים והלכלוך, גירסא שנייה ומתקדמת היא יותר היא הגירסא הרטובה אשר מברישה את הדרגנוע מחדירה חומר ומים ומבצעת ניקוי יסודי. ניתן למצוא אצלנו את שתי האפשרויות זמינות במלאי, ע”פ הצרכים והתקציב הרלוונטיים.
אפשרות נוספת לניקוי כתמים קשים כמו צבע ושמן הינה ע”י מכונת שטיפה בלחץ גרניק.

מכונות שטיפה קומפקטיות

העולם עובר היום לפעולות ממכונות. מכונות השטיפה הקומפקטיות הגיעו על מנת להחליף את המגב והסמרטוט גם באתרים קטנים, אולמות תצוגה ולוביים של 100-500 מ״ר. המכונות הנ״ל מאפשרות עבודה במעברים צרים ומקומות בהם יש מגוון רחב של ריהוט. היתרון הגדול הוא שמעבר למהירות הניקיון איכותי יותר מכל סמרטוט ומגב שתמצאו באזור. המכונות שוטפות ומקרצפות ואוספות את המים המלוכלכים כך שהרצפה נשארת נקיה, ריחנית ויבשה. בנוסף למכונות הקומפקטיות החכמות תוכלו להיעזר בשירותיהן של מכונות שטיפה רכובות שמתאימות לשטיפת חללים גדולים כמו גם מקומות פתוחים שדורשים ניקוי יעיל ומהיר.