לא כולם ולא בכל מקום צריך מכונות מיוחדות ומכשירים מתקדמים לצורך ביצוע שטיפה של הרצפה. עם זאת, כאשר מדובר במקומות שם יש הרבה לכלוך קשה כמו כתמי שמן, כתמי בוץ, חומרים קשים שונים ועוד, הרי שהדרך להתגבר על כל אלו תהיה בעזרת מכונה שמבצעת שטיפה בלחץ. מכונת השטיפה למעשה מפרקת את הכתמים הקשים בעת הניקוי. מדובר כמובן בניקוי של משטחים חיצוניים בלבד.

מי עושה שימוש במכשירי גרניק?

למי למעשה מתאימה המכונה ולמי היא עשויה להועיל?

אפשר לומר כי כל אחד עשוי להפיק תועלת ממכונת השטיפה גרניק. המכונה מתאימה ונותנת מענה הן בניקוי מפעלים גדולים שם נעשה שימוש בחומרים שונים שגם מותירים את רישומם על גבי הקרקע. היא מתאימה גם לתחנות דלק, למוסכים, לחצרות וגינות וגם לבתים פרטיים. על מנת שאכן אפשר יהיה להפיק את מלוא התועלת מהמכונות הללו וליהנות מניקיון יסודי ואיכותי, חשוב לבחור את המכונה הנכונה ולהתאים את הלחץ הנכון והמתאים בהתאם לצרכים, הן של העסק מבחינת החומרים השונים אותם יש לנקות והן מבחינת הלקוח על פי הדרישות שלו.

למי יכול להתאים שימוש במכשיר גרניק?

 

גרניק וכל האביזרים הנלווים

מכונת שטיפה מגיעה עם עוד אביזרים שונים נלווים. האביזרים הללו נועדו לצורך הפעלת המכונה בעת הניקוי תוך וויסות של הלחץ שמכונת השטיפה מפעילה.

צינור – דבר ראשון זהו הצינור שמחבר את אקדח הלחץ אל המכונה. הצינור אמור להיות באורך המתאים לצורך השימוש הנוח והיעיל במכונה כדי שאפשר יהיה להגיע אתו לכל מקום.

אקדח הלחץ – אקדח הלחץ ממוקם בקצה הצינור כאשר בעזרתו ניתן לשלוט על עוצמת הלחץ תוך וויסות שלו ושליטה על לחץ המים.

דיזות – ישנן גם מספר דיזות שונות שהן כמו פיות שנועדו לשמור על האיזון של לחץ המים בעת הניקוי עם המכונה.

אחסון נוח של מכונת השטיפה

חשוב לזכור כי מכונת השטיפה היא לא מכונה קטנה והיא תופסת מקום משמעותי. מסיבה זו יש לחשוב מראש מה יהיה אופן השימוש והתכיפות בשימוש במכונה וכמובן לתכנן את אופן האחסון של המכונה והמקום שם אפשר יהיה לאחסן אותה. זהו אולי נראה שיקול צדדי ולא ממש רלוונטי לבחירה במכונה ולביצועים הנדרשים ממנה אך לא נוכל להתעלם מהנתון הזה כי זה מה שמשפיע יורת מכל על השימוש, נוחות השימוש ועל האפשרות להוציא את המכונה בקלות ממקומה בעת הצורך.

אחרי הכול חשוב לציין כי מכונת גרניק היא לא סתם עוד מכונה וכדי שהיא אכן תהיה מוצלחת חשוב לקנות אותה אצל איש מקצוע אמין, מקצועי ומומחה.