מכונות שטיפה בלחץ

מכונות שטיפה בלחץ נמצאות בשימוש רב בתעשייה ואנחנו עדים לכך כי הודות לשימוש במכונות השטיפה נחסכים משאבים רבים בכל אותם המקומות. זאת משום שהניקיון נעשה באמצעים הרבה יותר נוחים לתפעול, בצורה הרבה יותר מהירה וגם כזו שחוסכת בסופו של דבר גם במים.

מכונות שטיפה בלחץ עשויים להתאים גם לשימוש הביתי. בעזרת מוכנות שטיפה ניתן להגיע לתוצאות מהירות ויעילות של שטיפת משטחים ואזורים נרחבים כאשר התוצאות תהיינה אפקטיביות ונקיות במיוחד. כי הלחץ העצום של המים מוביל לכך שכל כתם וכל לכלוך אף העיקש ביותר מוסר בעזרת העוצמה האדירה של המים.

איך פועלת מכונת השטיפה?

מכונת שטיפה בלחץ היא למעשה מכונה שיש לחבר אותה אל מקור מים, לרוב זה יהיה ברז. המים הזורמים אליה עוברים דרך דיזה אל אקדח ההתזה כאשר זה מה שמגביר מאוד את העוצמה ואת הלחץ של המים שיצאו מתוך המכשיר. המכונה למעשה מאפשרת לנו להתיז בעוצמה רבה את המים עד כדי כך שכל לכלוך וכל כתם ייעלם מהעוצמה האדירה של המים.

היתרונות של מכונת השטיפה

מה למעשה הופך את מכונת שטיפה בלחץ או גרניק למבוקשת כל כך בתעשייה ובמקומות רבים גם בבית?
• חיסכון במים – מכונת השטיפה אמנם עושה שימוש במים אך בהשוואה לצינור גינה מדובר בחיסכון של כשישים אחוזים של מים. כל טיפת מים המגיעה אל המכשיר מנוצלת היטב למטרת ניקיון וכך אין צורך בשימוש רב ובכמויות גדולות של מים.
• חיסכון בעבודה – כאשר יש צורך להסיר כתמים עיקשים ולכלוך ישן אנחנו מוצאים את עצמינו מקרצפים ועובדים קשה עם כל הכוח. מכונת השטיפה מסירה בקלילות רבה את הלכלוך העיקש רק הודות ללחץ המים האדיר.
• אין צורך בחומרי ניקוי חריפים – מכונת השטיפה לא חייבת חומרי ניקוי כדי לקבל את התוצאות האפקטיביות. אמנם אפשר בהחלט להוסיף חומרי ניקוי כדי להגביר את האפקט אך זה ממש לא יהיה הכרחי. מה שמסייע לנו לבצע את הניקיון גם באזורים שם אנחנו מעדיפים שלא לעשות שימוש בחומרי ניקוי חריפים או מסוכנים.
• ניקיון בכל מקום – ניקיון ידני לא תמיד מצליח להגיע ולחדור לכל מקום. יש מקומות צרים עם כגישה מוגבלת, מקומות גבוהים, מעברים מסוגים שונים. בעזרת מכונת השטיפה ניתן להגיע לכל מקום ולנקות היטב בצורה יסודית.
• חיסכון בכוח אדם – הודות לשימוש במכונת השטיפה ניתן לכסות במהירות רבה אזורים נרחבים כאשר הניקיון לא ידרוש כמעט שום טרחה. האדם שמבצע את העבודה צריך רק להפעיל את המכונה ולעבור בכל המקומות.

דוגמאות למכונות שטיפה בלחץ:


  • מכונת שטיפה בלחץ דגם SIMMM עם עגלה

    מכונת שטיפה בלחץ

    מידע נוסף


  • מכונת שטיפה בלחץ 15/200 מדגם FLEXI גרניק

    מכונת שטיפה בלחץ

    מידע נוסף