זה זמן רב שאנו עוקבים אחרי חברת TEINNOVA ופתרונות האוזון שלה . המוצרים היפים, הפתרונות היצירתיים לחיטוי ונטרול ריחות של חדרים, תעלות מיזוג ועוד.
מגפת הקורונה הביאה איתה אתגרי ניקיון וחיטוי חדשים מאלו שהכרנו קודם והפכו את המוצרים של TEINNOVA לרלוונטיים יותר מתמיד. המשבר החמור בספרד והצורך בפתרונות אמינים יעילים ואפקטיביים שמו את מוצרי החברה בקידמת המלחמה בנגיף הקורונה.
בדרך אלינו נמצא הOZAIR  מכשיר לחיטוי באוזון שאינו מצריך מגע יד אדם ומבצע חיטוי מלא של החדר וכל דבר שנמצא בתוכו.

איך זה עובד ? 

לאחר שאטמנו את החדר, אנו מכניסים את מכונת האוזון ולוחצים על כפתור הפעלה ע״פ תכנית מותאמת לגודל החדר. המכונה משתמשת באוויר אשר בחדר והופכת אותו לאוזון O3  המכיל 30% יותר חמצן מהאוויר אותו אנו נושמים. גז האוזון שנוצר בתהליך הורג אורגניזמים חד ורב -תאיים, כלומר חיידקים ונגיפים  (כולל COVID-19  בקטריות ופטריות מסוגים שונים),  גז האוזון המצוי בחדר מחטא את כל מה שהוא נוגע בו שטיחים, משטחים, מיטות, בדים ,קרמיקה , מנורות וכו’.

היות וגז האוזון רעיל לאדם (לנשימה , לא למגע) השלב השני של המכונה הינו החזרת המצב לקדמותו מבחינת כמות החמצן בחדר ולאחר סבב של חמצון האוויר (אוזון) היא מבצעת החזרה של אויר נקי לחדר. וכך מסתיים התהליך ואנו מקבלים : חדר מחוטא עם אוויר נקי וללא ריחות וכל זה ללא שימוש בכח אדם או כימיקלים בעת הפעולה.

 

תהליך העבודה :

1. החדר עובר ניקיון רגיל.

2. מכניסים את המכונה ומעמידים בחדר , לוחצים על הפעלת התכנית הרלוונטית ( גודל החדר)

3. מוודאים כי החלונות סגורים .

4. סוגרים את הדלת ( אם יש חור למטה שמים מסקינטייפ או אטימה אחרת)

5. שמים שלט למען בטיחות למנוע כניסה לחדר בזמן התהליך.

6. מחכים לזמן שהוגדר מראש, נכנסים מוציאים את המכונה .

7. זהו החדר מחוטא.

המחיר יפתיע אתכם והיעילות והבטיחות גבוה מכל מכשיר אחר