מהי דיזה וכיצד היא משנה את השימוש במכונות שטיפה?

לרוב העסקים והמפעלים יש ברשותם מכונות שטיפה הידועות גם כמכשיר גרניק אך לא כולם יודעים כיצד לנצל את יכולות המכונה בצורה הטובה והרחבה ביותר. אפשרויות השימוש במכונות שטיפה מים רחבות הרבה יותר מהשימוש הבסיסי שלהן ובאמצעות הקפדה על תהליכי עבודה נכונים ושימוש בדיזה הנכונה תוכלו לייעל משמעותית את השימוש במכונת השטיפה שלכם ולקבל מענה איכותי יותר לפעולת הניקיון. אז איך מבצעים התאמת דיזה למכונת שטיפה? כל התשובות במאמר הבא.

התאמת דיזה נכונה למכונת שטיפה

ראשית חשוב שנדע שאנו בוחרים את הדיזה הנכונה למכונת השטיפה הנכונה. לכל דיזה יש מספר אשר נקבע על פי הלחץ והספיקה של מכונת השטיפה. כאשר אתם מזמינים דיזה עליכם לציין מהו הלחץ והספיקה שהמכונה נותנת וכך ניתן להתאים את הדיזה הנכונה לצרכים שלכם. אנו בחברת מורן טכנולוגיות ניקוי מקצועי נשמח לספק לכם טבלה של האפשרויות על מנת שתדעו בעצמכם להתאים את הדיזה המושלמת לגרניק שלכם.

ישנן כמה אפשרויות להתאמת דיזה למכונת שטיפה:

דיזה טורבו

דיזה טורבו היא דיזה סובבת להגברת אפקט הלחץ בעד כ30% מהלחץ המקסימלי של המכונה.
נשתמש בדיזה טורבו כאשר אנו רוצים לבצע ניקוי של חומרים קשים ולחדור לכלוך קשה יותר .

שימוש במכונות שטיפה לפריצת ביוב

לא כולם יודעים שכל מכונת שטיפה מים יכולה להפוך בקלות למכונה לפריצת ביוב.
סתימות פשוטות יכולות להיפתח מבלי להזמין ביובית באלפי שקלים. איך זה אפשרי? פשוט מאוד. תוכלו לחבר למכונת שטיפה מים קיט לפריצת ביוב.
הקיט יכלול צינור לפריצת ביוב  וגם דיזה לפריצת ביוב  מתוך מגוון הדיזות הקיימות. ישנן דיזות רבות אשר מתאימות לפריצת ביוב בהתאם לסוג הסתימה ולסוג הלכלוך שיש לפנות. עם דיזה נכונה אשר מותאמת למכונת השטיפה שלכם לא תזדקקו יותר לאינסטלטור.