גרניק

גרניק זהו השם המקצועי של מכונות השטיפה הפועלות בלחץ מים גבוה. יש סוגים רבים של מכונות שטיפה כאלה כאשר אלו נועדו לצורך שטיפה וניקיון הן בבית והן בתעשייה. באמצעות מכונות אלו ניתן לבצע היום ניקיון יסודי מהיר במיוחד של משטחים מוסגים שונים.

גרניק מורכב ופועל על בסיס מנוע שיכול להיות מנוע בנזין או מנוע חשמלי. הוא אחראי על הפעלת משאבת מים. המשאבה שואבת את המים מהברז אליו מחברים אותו ודרך דיזה המורכבת במכשיר נוצר לחץ גבוה מאוד כאשר המים מועברים אל אקדח התזה המתיז את המים בעוצמה גבוהה מאוד. מה שלמעשה מוביל לכך שכל לכלוך שישנו על המשטח יוסר הודות ללחץ הגבוה.

היתרונות של מכשיר שטיפה – גרניק

 1. לחץ מים גבוה במיוחד – – בעזרת הגרניק ניתן להגיע ללחץ מים גבוה מאוד שאין כל סיכוי להגיע אליו באמצעות צינור אחר רגיל. זה מה שלמעשה הופך את היעילות של הצינור הזה לגבוה הרבה יותר.
 2. חיסכון במים – למרות שמדובר בשימוש במים עדיין מדובר במערכת חסכונית הרבה יותר מכל צינור מים אחר. לשם השוואה, צינור גינה מעביר דרכו במהלך דקת שימוש אחת, כמות של בין 25 ל – 50 ליטר מים. הגרניק לעומת זאת עושה שימוש רק ב – 7 עד 15 ליטר מים במשך דקה. העוצמה והלחץ הם אלו שעושים את העבודה וכך למעשה נחסכים כשישים אחוזים מכמות המים. ברור שזהו נתון ממש משמעותי שאי אפשר להתעלם ממנו.
 3. מוצר רב שימושי – הגרניק הוא מוצר שמאפשר ביצוע ניקיון למשטחים וחפצים מסוגים שונים. ישנה אפשרות להלביש על המכשיר אביזרי ניקוי שונים כמו מברשות שונות על מנת לבצע ניקיון של סוגים שונים של משטחים. כך למשל אפשר לנקות את המכונית באמצעות מברשת מתאימה כאשר באביזר שונה אפשר יהיה לנקות את הדקים בגינה. אפשר גם להוסיף חומרי ניקוי שונים כדי לייעל את התוצאות ולהתאים אותן למטרה מה שלמעשה מאפשר לנו לנקות היטב בצורה יסודית, יעילה וגם חסכונית מגוון משטחים שונים.
 4. ניקיון יעיל במיוחד – הלחץ העצום של המים מאפשר ניקיון יסודי גם באזורים אשר הגישה אליהם אינה נוחה. זה כולל פינות צרות, מקומות גבוהים, מעברים וכן הלאה. עם הגרניק התוצאות תהיינה תמיד נקיות בצורה מושלמת.
 5. ניקיון בלי נזקים – ניקיון עם חומרים שונים או אביזרי קרצוף מסוגים שונים מותירים לא פעם נזקים לא פשוטים. בעזרת הגרניק יש ניקיון ללא כל נזק.

 6. מכונות שטיפה בלחץ מים מרכבה 200/21 גרניק

  מכונת שטיפה בלחץ

  מידע נוסף

 7. גרניק

  מכונת שטיפה בלחץ 15/200 מדגם FLEXI גרניק

  מכונת שטיפה בלחץ

  מידע נוסף

 8. גרניק