מגוון מכונות שטיפה לעסק

בעל עסק? אתה בוודאי מודע לחשיבות הרבה שיש לנראות העסק שלך, לניקיון ולסדר באזורי השירות והמכירה ולהשפעה שלהם על הרושם הראשוני. כאשר אתם בוחרים מכונות שטיפה לעסק שלכם או גרניק חשוב לשים דגש על כמה פרמטרים בכדי להגיע להתאמה מריבית, לחסכון במשאבים ולתוצאות מצוינות.

בחירת מכונות שטיפה לעסק נעשית תוך התייחסות לכמה משתנים עיקריים: גודלו של המשטח המיועד לניקוי, צורת ההפעלה המתאימה עבורכם, ייעוד המכונה והשימוש העיקרי שלה, שירות תיקונים וחלפים למכונה וכמובן – המחיר.

רכישת מכונות שטיפה לעסקים ולתעשייה היא בגדר חובה בכל עסק. הדרך היחידה לשמור על ניקיון ברמה גבוהה היא שימוש במכונות שטיפה איכותיות בעלות הספק גבוה. שימוש במכונות שטיפה לעסק מביא לחיסכון משמעותי בעלויות הניקיון על ידי קיצוץ בעלויות כוח האדם וחומרי הניקוי וכמובן גם התוצאות אשר מתקבלות הן ברמה גבוהה מאוד. רכישת מכונות שטיפה לעסק מאפשרת שימוש במכונה בכל פעם בה מתעורר הצורך, ללא תלות בחברות ניקיון וללא קשר לשעות העבודה שלהן. ההפעלה היא פשוטה וניתן להגיב במהירות לכל מפגע או צורך ברגע בו הוא מתעורר.

סוגים שונים של מכונות שטיפה לעסק, הן שונות ומגוונות ומותאמות לכל מבנה, סוג הלכלוך, אופן ההפעלה האופטימלי ועוד. ישנם מספר סוגים מובילים של מכונות שטיפה:

מכונות שטיפה בלחץ

מכונות שטיפה בלחץ המכונות גם גרניק הן מכונות בעלות יכולת ניקוי גבוהה ע"י שימוש בטכנולוגיה של לחץ מים גבוה (משאבות בוכנה) .
המים מותזים בעוצמה גבוהה וכך מאפשרים ניקוי יסודי של לכלך קשה במיוחד.
מכונות שטיפה בלחץ מתאימות לשימוש בעסקים מסוגים שונים ובתעשייה בכלל בשל יכולתן להתמודד עם ניקוי בוץ, אבק, שמנים וצבעים בקלות וביסודיות.

מכונות שטיפה לרצפות

מכונות שטיפה לרצפות מגיעות במגוון גדלים וסוגים ולכולן מכנה משותף אחד – הן מותאמות לניקוי משטחים גדולים באופן יסודי.
מכונות שטיפה לרצפות ניתנות להפעלה על ידי מפעיל רכוב או מפעיל הולך. הן מניחות על גבי המשטח את חומרי הניקוי, מבריקות אותו ושואבות את המים המלוכלכים בפעולה אחת וכך מותירות את המשטח מבריק ונקי ללא סכנת החלקה. מכונות שטיפה לרצפות מתאימות לשימוש בקניונים, סופרמרקטים, מפעלי תעשייה, חניונים ואף רחבות חיצוניות ושטחי מסחר גדולים.

שואבי אבק תעשייתיים

שואבי אבק תעשייתיים מיועדים לשימוש בסביבה בה יש פסולת יבשה או פסולת מעורבת אשר יש קושי באיסוף ופינוי שלה.
שואבי אבק תעשייתיים הם בעלי יכולת שאיבה גבוהה במיוחד ומתאים לעסקים מגוונים בשל היכולת להתאים אותם לשאיבת אבק ופסולת זעירה ועד לפסולת כבדה כמו שברי זכוכית או פסולת נפיצה. בתי מלון בהם ישנם שטיחים וריפודים, אולמות אירועים או פסי ייצור בעלי מכונות רגישות לאבק לרוב משתמשים בשואבי אבק תעשייתיים לשמירה כללית על הניקיון.

חברת מורן טכנולוגיות מייבאת ומשווקת מגוון מכונות שטיפה לעסק מהיצרנים המובילים בעולם. בחברת מורן טכנולוגיות ניקוי ניתן לקבל שירות תחזוקה ל מכונות שטיפה לעסק וכן התאמת מכונות שטיפה ייעודיות המותאמות באופן מושלם לצורכי הלקוח.