חברת מורן טכנולוגיות ניקוי הוקמה בשנת 1976 ע"י יהודה מורן ויעקב לויט והנה היום בבעלותו של יהודה מורן ומשרתת מעל 2000 לקוחות. חברת מורן טכנולוגיות ניקוי החלה את דרכה בסדנה קטנה במושב קדרון ופועלת כיום בפריסה ארצית ממרכזה אשר באזור התעשייה כנות. חברת מורן טכנולוגיות ניקוי היא החברה המקצועית והוותיקה בישראל לטכנולוגיות ניקוי מתקדמות אשר כבר בתחילת דרכה ביקשה והצליחה לספק ללקוחותיה פתרונות מושלמים בתחום הניקוי המקצועי לשוק התעשייתי, המוסדי, הציבורי ועוד.

מורן טכנולוגיות ניקוי

לאורך שנות הפעילות חברת מורן טכנולוגיות ניקוי שמה דגש על שדרוג ושיפור המוצרים בהתאם לצרכים והדרישות בשוק ולאופי העבודה של לקוחותיה, מה שהביא לפיתוח "המרכבה" - סדרה של מכשירי שטיפה בלחץ מים חמים וקיטור אשר פותחה ע"י יהודה מורן ושמה דגש על נוחות מפעיל ונוחות אחזקה. סדרת מרכבה מיוצרת באיטליה ע"י חברת ALBERTI. במקביל חברת מורן טכנולוגיות ניקוי פעלה להחדרת המודעות לשימוש במכונות משולבות לשטיפת רצפות.

חברת מורן טכנולוגיות ניקוי

מציעה את קשת המוצרים הרחבה ביותר בישראל בתחום הניקוי המקצועי הכוללת מכשירי שטיפה בלחץ מים חמים וקיטור, מכשירי שטיפה בלחץ מים קרים, מכונות לשטיפת רצפות, שוטפות רצפה ומטאטאים ממונעים , שואבים תעשייתיים ויחידות שאיבה מיוחדות, מכונות לניקוי שטיחים וריפודים, מרססי לחץ ומקציפים ניידים ומחזיקה מערך חלקי חילוף, משאבות ואביזרים נוספים של יצרנית הענק INTERPUMP ייחודה של חברת מורן טכנולוגיות ניקוי היא ביכולת שלה להעניק לכל לקוח את הפתרון הייעודי והמתאים עבורו באמצעות שימוש בידע ובניסיון הנרחב שנרכש בחברה במשך שלושים שנות עבודה בתחום .

יכולת זו הביאה את חברת מורן טכנולוגיות ניקוי להיות פורצת דרך בתחום ציוד הניקוי והובלת שיטות ניקיון חדשות בעיריות ומפעלים ברחבי הארץ. בחברת מורן טכנולוגיות ניקוי מועסקים טכנאים מוסמכים וסוכני מכירות שטח אשר נותנים מענה בבית הלקוח ותחנת שירות ומכירות הן באתר החברה והן בסניף הצפוני המאפשר שרות מהיר גם ללקוחות הצפוניים. כספקים עיקריים לחברות ציבוריות גדולות כגון רשות הנמלים, משטרת ישראל והתעשייה האווירית, לקוחות רבים בתחום התעשייה, קבלני ניקיון ורבים אחרים בחברת מורן טכנולוגיות ניקוי מקפידים על איכות ואמינות השירות וכן על שקיפות מלאה המאפשרת ללקוח אמון מלא בנציג הנמצא מולו בשטח.

חברת מורן טכנולוגיות ניקוי עובדת תחת תקני ISO 9001 , סדרה של תקנים בין לאומיים בנושאי ניהול איכות והבטחת איכות בו היא בוחנת את עצמה בזכות מערכת אבטחת איכות. אתם מוזמנים ליהנות מהשירותים המתקדמים שמציעה חברת מורן טכנולוגיות ניקוי ולהצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים ונאמנים.

היתרונות שלנו

3.
הוגנות ואמינות
אנו מאמינים במתן שקיפות מלאה ויחס הוגן לכל לקוח ללא קשר לגודלו. לכן אנו מקפידים על הסבר ברור לכל תיקון. אנו נדאג שתרכשו את הכלי המתאים עבורכם ולא את הכלי המתאים עבורנו , אנו רוצים לקוות כי מערכת היחסים שלנו היא לטווח הארוך.
2.
זמינות
זמינות מלאה של חלפים לכלל המכונות בשוק, מערך השרות הגדול בתחום הכולל 8 ניידות שירות מאובזרות לאתר הלקוח וסדנת שרות מקומית באזור תעשייה כנות וביקנעם. אנו מספקים פתרונות מיידים בהבנה כי הזמן שלכם שווה כסף.
1.
יכולת תכנון ופיתוח
במהלך השנים רכשנו ניסיון ויכולות טכניות מן הגבוהות בארץ ובעולם המאפשרות לנו התאמה וייצור על פי דרישה על ידי חתירה מתמדת לייצור טכנולוגיות חדשות, שיפור הכלים המוצעים ומתן פתרונות טכנולוגיים מדוייקים לסוגיות הניקיון השונות.