ניקוי וחיטוי הינן פעולות חשובות והכרחיות במערכת בטיחות המזון בכלל עסקי המזון- מפעלי ייצור, מסעדות, קייטרינג וקמעונאות. באמצעותן ניתן להסיר חיידקים ואורגניזמים הגורמים למחלות וכך למנוע הרעלת מזון, מאפשרות שמירה על חומר המשטחים מבלאי, הפחתת סיכון לזיהום מאלרגנים (לדוגמה אגוזים וזרעים)והפחתת סיכון של כניסת מזהמים למזון- לכלוך, שערות או שאריות מחומרי אריזה.

נהלי ניקיון לא יעילים עלולים לגרום למחלות ולהרעלת מזון לכן חשוב מאוד להקפיד על ניקיון וחיטוי. במגזר התעשייתי, קיטורית מהווה פתרון אידאלי לחיטוי וניקוי המפעלים. כמה מיתרונות השימוש בקיטורית במפעלי מזון:

שימוש מופחת במים– חיסכון בצריכת מים וניקוז. כך המפעל יכול לחסוך עלויות ומשאבים.

הפחתת נזק למתקני המפעל– ניקוי באמצעות קיטור הוא תהליך אדים יבש, ולכן לציוד חשמלי לא יכול להיגרם נזק. מה שגם לא צריך לדאוג לפרק את הציוד כדי להשיג ניקוי יסודי- הקיטורית מצליחה להגיע לכל חלק וחלק.

פתרון ניקוי ללא שימוש בכימיקלים– באמצעות השימוש במכונות אלו לא נוצר כל נזק למתקני המפעל, המוצרים ובייחוד לעובדים אשר לא נחשפים לכימיקלים. אין צורך לנקות בצורה ידנית חלקים שקשה להגיע אליהם, או להתמודד חלילה עם סכנת החלקה ונפילה של עובדים. הקיטורית מגיעה לכל חלק וחלק במתקני המפעל.

ניקיון מהיר– ניקוי בקיטור הוא תהליך מהיר יותר מניקוי ידני, דבר אשר מונע השבתה ארוכה של מכונות ומאפשר למכונות לחזור מהר לעבודה.

קיטורית מעניקה למתקנים רמה טובה ועמוקה יותר של ניקיון ותברואה, היא יכולה להסיר בקלות שאריות מזון ומזהמים ולהגיע למקומות ניקוי מורכבים, פעולה אשר העובדים לא יכולים לבצע במהלך ניקוי ידני.

אנו מציעים מגוון קיטוריות: החל מקיטוריות קטנות בעלויות נמוכות ועד קיטוריות תעשייתיות גדולות שמתאימות לעבודה בחללי ייצור, מאפיות, תעשיות המזון ועוד. בנוסף לקיטוריות תמצאו אצלנו מגוון מכונות שטיפה בלחץ מסוגים שונים שמתאימות לשימושים שונים. מדובר במכונות מתקדמות שהופכות את הניקיון ליסודי בהרבה וליעיל במיוחד.

לייעוץ והכוונה מדויקת מוזמנים לפנות אלינו: 08-8696655 או  ל-WhatsApp  054-3696774