שואבי אבק תעשייתיים

אין זה באמת משנה איזה סוג עסק אתם מפעילים, אחת מהמטלות היחידות המשותפות לכלל העסקים היא הצורך בתחזוקתו השוטפת. על אף שהרכיבים השונים בתחזוקה והאתגרים שהם מציבים עשויים להשתנות בין עסק אחד לאחר (למשל, משרד אדריכלים ידרוש הרבה פחות עבודת תחזוקה שוטפת ממשרד בתוך מפעל), אחד מהרכיבים החשובים ביותר המשותפים לכולם הוא הצורך בניקיון. מדוע? כי, מעל לכל, ניקיון פירושו סדר, ולכלוך גורם לבלגן, וכתוצאה מכך, הוא עלול לגרור איתו גם לא מעט נזקים, בחלקם – תדמיתיים. שכן, איזה לקוח ירצה לתת אמון בעסק שלא מצליח לתחזק את נכסיו-הוא?
אחת מהפעולות הרוטיניות והמאתגרות ביותר בתחזוקת הניקיון השוטפת של בית עסק הוא שאיבת האבק, שבעצם הימצאותו בחלל העסק גורם לא רק לנזק תדמיתי אלא גם להשלכות בריאותיות שונות, הן על העובדים במקום והן על המבקרים בו. שואבי אבק תעשייתיים עשויים, במרבית המקרים, לסייע לכם בניקיון בדרך המהירה והיעילה ביותר.

שואבי אבק תעשייתיים ויתרונותיהם על פני שואבי האבק הביתיים

שואבי אבק תעשייתיים מתאימים לשאיבת האבק בסוגים השונים של בתי העסק במשרדים, בבתי הקפה, במסעדות, ואפילו במפעלים ובמוסכים. חלק מיתרונותיהם על פני שואבי האבק הביתיים גלויים וידועים (למשל, יכולותיהם לשאוב שטחים גדולים בפרקי זמן קצרים וביעילות רבה יותר מזו של השואבים הביתיים) וחלקם – סמויים מהעין, לפחות עד לשימוש בהם בפועל. כאן, לדוגמה, נגלה, כי בעוד מרבית שואבי האבק הביתיים רועשים ואינם מאפשרים עבודה או שיחה בעת שהם פועלים, שואבי האבק התעשייתיים שקטים יחסית, ומאפשרים המשך הפעילות השוטפת גם בעת שהם נמצאים בשימוש ומבצעים את עבודתם. עובדה מעניינת נוספת שמתגלה בעת השימוש בשואבי האבק התעשייתיים היא עוצמת השאיבה האימתנית שלהם. בעוד מרבית שואבי האבק הביתיים "נחנקים" או נסתמים בשלב כלשהו, שואב אבק תעשייתי מסוגל לשאוב כמעט הכל (בהתאם לנתוניו הספציפיים, כמובן). ישנם שואבי אבק תעשייתיים, למשל, שמסוגלים לשאוב נוזלים באותה הקלות שבה הם שואבים אבק וחומרים מוצקים, כך שכל בית עסק יכול למצוא במבחר שואבי האבק התעשייתיים הגדול הקיים כיום את שואב האבק שנתוניו מתאימים לו.

מורן- שואבי אבק תעשייתיים, ציוד ושירות

מזה כמעט חמישה עשורים שחברת מורן מתמחה באספקת השירותים והציוד בתחום הניקיון למגוון לקוחותיה. החברה משווקת ומייבאת ומשווקת שואבי אבק תעשייתיים, מכונות שטיפה ומכונות ניקוי מהסוגים השונים, כמו גם ייעוץ וליווי בבחירת המכונות המתאימות לארגונים, לבתי העסק ולחברות הנמנים על לקוחותיה.

מאות לקוחות עסקיים ופרטיים כבר נהנו משירותיה של החברה. אף אתם מוזמנים להצטרף אליהם!
חייגו 073-7833097 כבר היום (או שלחו לנו ווטסאפ דרך האתר)!