שואבי אבק תעשייתיים

לחברתנו מגוון רחב של שואבי אבק תעשייתיים המתאימים לאפליקציות שונות של עבודה. לשם כך אנו מחזיקים מספר קווים של שואבי אבק תעשייתיים, כולם של חברות איטלקיות המתמחות בתחום. החל משואבי אבק עם מנועי פחמים ועד שואבי אבק טורבינה גדולים וייחודיים.
השואבים הפשוטים ביותר בתחום שואבי אבק תעשייתים הם שואבי ה3 מנועים הנפוצים מאד בשוק. ניתן לראות שואבים אלו בתחנות שטיפה ורחיצה, מפעלים ועוד. הם מתאימים גם לשאיבה של אבק וגם לשאיבה של נוזלים ומגיעים במס’ אפשרויות של אבזור. הקטגוריה השנייה היא שואבי הטורבינה הסטנדרטיים יותר, אלו שואבים בגדלים שונים ובעלי אבזור ויכולות שונות. הם מתאפיינים בספיקה גבוה ורמת סינון גבוה מאד ע”פ צרכי הלקוח. ישנם גם שואבים מוגני פיצוץ בקטגוריה זו המתאימים לשאיבה של חומרים נפיצים וסביבות עבודה שונות. בין מגוון מכונות הניקוי שלנו תמצאו שואבי אבק חד פאזי לשימוש ביתי או תעשייתי.

שואבי אבק תעשייתיים COYNCO

ייחודם של שואבי האבק התעשייתיים של חברת COYNCO האיטלקית הם במערכת הניעור האוטומטית והחדשנית המאפשרת עבודה רצופה ומינ’ תקלות.
קו נוסף של שואבים הם שואבי האבק של חברת SIBILIA שואבים בהתאמה אישית המסוגלים לעבוד בכל סביבה עם/ללא חשמל ולשאוב כמויות גדולות של חומר מכל סוג שהו ע”פ דרישת הלקוח

שואב אבק חד פאזי

שואב אבק חד פאזי לשימוש ביתי

חברת מורן משווקת ציוד ניקוי מתקדם ומגוון המורכב משלל מכונות שטיפה לרצפות, מכונות טיאוט, מכונות ניקוי וכמובן שואבי אבק תעשייתיים. מכונות הניקוי של חברת מורן הן מהמתקדמות והאיכותיות בעולם. שואב אבק תעשייתי של מורן טכנולוגיות ניקוי הוא בעל טורבינת יניקה תעשייתית חזקה ואמינה, מערכת סינון חדשנית המאפשרת שאיבה של נוזלים וחומר יבש ללא שינוי במעבר ביניהם, מערכת ניקוי עצמי של המסנן ללא צורך בפירוק והוא מצויד במערכת ניעור עצמי המופעלת תוך כדי עבודה ומאפשרת עבודה רציפה, לאורך שעות. לרשותכם מבחר שואבי אבק תעשייתיים של החברות המובילות בשוק לכל שימוש, תקציב ובהתאם לצרכים הייעודיים שלכם.

מערכות שאיבה

מורן טכנולוגיות ניקוי מספקת מערכות שאיבה תעשייתיות תוצרת חברת SIBILIA האיטלקית. מערכות השאיבה מספקות מגוון פתרונות עבור שאיבת כמויות גדולות של נוזלים, אבקות, חומרים נפיצים ומסוכנים ועוד. ניתן להתקין מערכת שאיבה מרכזית אשר תאפשר מספר נקודות שאיבה מקבילות או לחלופין ניתן להתקין מערכת שאיבה עוצמתית לפתרון נקודתי.

חברת SIBILIA קיימת החל משנת 1936, ועד היום סיפקה מאות אלפי מערכות שאיבה ברחבי העולם. הידע שנצבר במהלך השנים מהווה יתרון משמעותי על מרבית מהפתרונות הקיימים בתחום מערכות השאיבה. מערכות השאיבה בנויות מהחומרים המסיביים והאיכותיים ביותר ונבנות על בסיס ידע וניסיון נרחבים. יתרונות אלו מאפשרים שאיבה נכונה ויעילה עבור לכלוך כגון אבקות, ענני אבק, נוזלים ועוד.

מערכות שאיבה מתקדמות לכלל סוגי התעשייה

  • תעשיית הבטון והבנייה
  • תעשיית הטקסטיל
  • תעשיית העיבוד השבבי
  • תעשיית המזון ועוד.

בשנים האחרונות חברת מורן התקינה מספר מערכות שאיבה קבועות וניידות ללקוחות, מערכות השאיבה מאפשרות שאיבת חומרים למרחק של 100 מטרים ואף יותר.

 

חשוב לציין כי מערכות השאיבה מותאמות לצורכי הלקוח ולסוג העבודה הנדרש.