ניקוי מסועים בlive - היינו במפעל ממתקים וככה זה נראה

ניקוי מסועים בlive – היינו במפעל ממתקים וככה זה נראה

יצאנו עם ערכת הדגמה של חברת khd המתמחה באביזרים לניקוי מסועים ועם קיטורית תעשייתית של חברת MENKINI למפעל ממתקים בצפון הארץ , מעבר לחוויית צ׳רלי בממלכת השוקולד שהחזירה אותנו לילדות ניגשנו אל הלא נודע עם ערכת ההדגמה למסועים. לקחנו מסוע מלוכלך והרכבנו תוך 10 דק׳ את המערכת על גבי המסוע. (הרכבת המערכת לכל מסוע היא אפילו פשוטה יותר ממה שצפינו)

לאחר התקנת המערכת, חיברנו את האביזר לקיטורית מדגם steam Master שמפיקה כמות קיטור גדולה ,בנוסף חיברנו את המערכת גם לשואב 3 מנועים פשוט מדגם sufa .
כעת המערכת מוכנה לעבודה על גבי מסוע מלוכלך משוקולד , הגדלנו ומרחנו שוקולד חם וחיכינו שהמסוע יכנס תחת מנקה המסועים. (מהירות הניקוי היא מהירות התנועה של המסוע).

המסוע עובר למעשה בתא סגור ובוא כמות קיטור גדולה , המפגש בין אדי החום ולחץ העבודה ( 10 באר ו 180 מעלות ) למשטח המלוכלך מאפשר ניתוק של הלכלוך והשאיבה דואגת שהלכלוך ייאסף מיידית ולא יישאר על גבי המשטח.

התוצאה היתה מדהימה

 

בלי שום מגע של עובד , כמעט בלי מים בכלל , בלי סבון . המסוע יוצא נקי, מחוטא ( בחום בלבד) ויבש. אפשר להמשיך לעבוד. זמן עבודה יקר נחסך ואיכות הניקיון גבוה יותר מכל ניקיון ידני.

לאחר 40 דק׳ עבודה ומסוע נקי פתחנו את השואב לראות את כמות המים שהשתמשנו בה :
אפילו לא שקית שוקו. כמות מים מזערית.

ההדגמה הנ״ל ועוד מס׳ הדגמות נוספות שעשינו עם האביזרים של khd המחישו לנו כמה יעילה העבודה עם קיטוריות באמצעות המכשור הנכון הנלווה אליה.

זה הזמן להתקשר ולקבל ייעוץ על הפתרון הטוב ביותר לניקוי אצלכם במפעל
08-8696655