מחסנים לוגיסטיים מציבים אתגרי ניקיון רבים בשל גודלם, תנועה רבה של עובדים, מתקנים וסוגי המשטחים השונים. שיטות ניקוי מסורתיות  מהוות לעיתים סיכון לבריאות ובטחון העובדים, ומעבר לכך מתקשות לעמוד בדרישות הניקיון הגבוהות של סביבות עבודה אלו. בדיוק כאן נכנס רובוט ניקוי.

הרובוט הוא הפתרון האידאלי לניקוי המחסנים – הוא מצויד בחיישניים מתקדמים וטכנולוגיית מיפוי. הוא יכול לתמרן בצורה חלקה סביב מכשולים ולנקות אזורים שקשה להגיע אליהם.

כמה מן היתרונות הבולטים בשימוש ברובוט ניקיון:

יעילות וחסכון בזמן– רובוט הניקיון פועל במרץ ומבטיח ניקוי עקבי ויסודי. כמו כן ניתן לשלוט בזמני העבודה ולהפעיל את הרובוט בזמנים בהם אין תנועה במחסן, ללא כל השגחה וכך לחסוך זמן יקר.

עלות מול תועלת– בעוד שההוצאה החודשית או הראשונית בעבור הרובוט עשויה להיראות משמעותית, יתרונות ארוכי הטווח עולים בהרבה ההוצאה .ובמקביל לכך קיימת הסתמכות מופחתת על עובדים לצרכי ניקיון ואף העלאת הפרודוקטיביות שלהם למשימות אחרות משמעותיות.

בטיחות– מחסן לעיתים יכול להיתפס כסביבה מסוכנת, בכל הנוגע לרצפות חלקות ופסולת שמושארת במרחב. רובוט הניקיון מפחית את הצורך של עובדים לעסוק במשימות ניקיון מסוכנות וכך מקדמים סביבת עבודה בטוחה יותר.

לסיכום, לניקוי שוטף של המחסן קיימת חשיבות רבה- מבנה תעשייתי מלוכלך יכול לפגוע בתדמית העסק ובתהליכי העבודה השונים.אם אתם רוצים לשנות את דפוסי הניקיון של המחסן שלכם, ולהגביר את פרודוקטיביות העובדים- רובוט ניקיון הוא הפתרון המדוייק.

לפרטים נוספים, פתרונות ניקוי חדשנים והתייעצות- דברו איתנו ונשמח לעזור.