גרניק | מכונת שטיפה בלחץ גרניק | מורן טכנולוגיות ניקוי מקצועי

גרניק | מכונת שטיפה בלחץ

מכונת שטיפה בלחץ המכונה גם גרניק היא מכונת שטיפה שמתאימה למגוון פעולות ניקוי יסודיות בהן יש צורך בפירוק הכתם בזמן הניקוי.
כאשר אנו מבצעים פעולות ניקוי מסובכות יותר אשר דורשות פירוק של כתמים קשים כמו בניקוי שטחים חיצוניים, חומרים מתקשים, בוץ, אבק, כתמי שמו וכו' מכונת שטיפה בלחץ יבצעו את המשימה בדרך הטובה ביותר.

מי משתמש במכשיר גרניק?

מכונות לשטיפה בלחץ מתאימות לשימוש בשלל משימות ניקוי לבתים פרטיים וכן למפעלים ועסקים בתחום התעשייה כמו למשל בניקוי חצרות וגינות, בתחנות דלק ובשטיפת רכב, בניקוי סדנאות עבודה, מוסכיםמחסני אריזה ועוד. מכונות שטיפה בלחץ גרניק של חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מיוצרות בשלל דגמים להתאמה מושלמת של מכונת השטיפה בלחץ למשימה הייעודית שלה. מגוון מכונת שטיפה בלחץ בגדלים ובלחצים שונים מוצעים ללקוחות החברה אשר מקבלים ייעוץ וליווי בבחירת והתאמת מכונת שטיפה בלחץ לצורכי הלקוחות הפרטיים או העסקיים ולדרישותיהם.

גרניק מכונת שטיפה בלחץ מים

אילו אביזרים מצורפים למכשיר גרניק?

מכונות השטיפה בלחץ מגיעות עם מבחר אביזרים נלווים. האביזרים הללו משמשים את מפעיל המכונה בשעת הניקוי באופנים שונים וכן נועדו לווסת את הלחץ שמפעילה מכונת השטיפהאקדח לחץ הממוקם בקצה הצינור ותפקידו לווסת ולשלוט בלחץ המים בזמן הניקיון. בכדי ליצור לחץ משתנה או לאפשר ויסות של לחץ מצורפת דיזות שונות למכונת שטיפה בלחץ שהן למעשה פיות שתפקידן לשמור על איזון נכון של לחץ מים, צינור המחבר את אקדח הלחץ למכונה ועליו להיות ארוך מספיק ולהתאים לשימוש הייעודי של המכונה.

גרניק - מכונת שטיפה בלחץ מים

מכונת שטיפה בלחץ מים הידועה גם בשם גרניק משמשת בתחומים רבים כפי שכבר אמרנו. למרות הדמיון באופן הפעולה ישנן בלחץ של יצרנים שונים, בעלות יכולות שונות, גדלים, לחצים ושימושים ייעודיים. חשוב לבחור את מכונת שטיפה בלחץ בדרך כזו שתתאים באופן מרבי לצורך שלכם. הגודל של מכונת שטיפה בלחץ משמעותי לאחסון שלה ולשימוש השוטף בה, לחץ המים שהיא מייצרת משפיע ישירות על היכולת שלה לפרק לכלוך קשה, אורך הצינור וסוגי הדיזות ישפיעו על העבודה השוטפת של מפעיל וכן הלאה. לכן חשוב מאוד לרכוש גרניק מחברה מומחית ומקצועית.

חברת מורן מציעה מייבאת ומשווקת מכונות גרניק תעשייתיות, מכונות קיטור ומכונות שטיפה בלחץ לכל מטרה במגוון מידות ויכולות אשר מתאימות לקהל רחב של לקוחות.
החברה מספקת ייעוץ בבחירת מכונת לשטיפה בלחץשירות תחזוקה למכונת שטיפה בלחץ וגרניק ומספקת שירותים לחברות וארגונים מובילים בישראל.

מחפשים מכונה לשטיפה בלחץ? מחפשים פרטים על גרניק תעשייתי? חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מציעה מגוון של מכונות שטיפה בלחץ וציוד ניקוי מקצועי התקשרו עכשיו - 1-700-07-1234