מכונות שטיפה בלחץ מים קרים

מבחר עצום של מכונות שטיפה בלחץ מים קרים

מכונות שטיפה בלחץ מים קרים באות לתת מענה לקבלנים, חקלאים, תחנות שטיפת רכב ועסקים שמעדיפים מכונה ללא סולר או שיש להם מגבלה תקציבית. ניתן למצוא מכונות שטיפה החל מלחץ של 150 אטמ’ ועד 1000 ויותר בהתאם לצרכים. בדרך כלל ישמשו לשטיפה בלחץ של לכלוך שאינו שומני ואינו דורש המסה של הלכלוך או חיטוא. כאן תוכל למצוא מבחר מכונות שטיפה בלחץ מים קרים מאסיביות ובעלות מנוע ומשאבה המתאימים לעבודת ניקיון מאומצת. מורן טכנולוגיות ניקוי מציעה מבחר של מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקרים ממיטב היצרניות בעולם. ההתאמה מתבצעת על פי צרכי הלקוח, יישומה והתנאים בשטח, כל מכשיר מותאם על פי כמות המים והלחץ שנדרש וכמובן בהתחשב בגודל התקציב לפרוייקט, אלפי לקוחות של מורן טכנולוגיות ניקוי כבר משתמשים בהצלחה במכונות השטיפה במים קרים שלנו. ואתה?

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקיטור

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקיטור להסרת לכלוך קשה

מכונת שטיפה בלחץ גרניק היא אמצעי הניקיון הטוב ביותר להסרת לכלוך קשה ושומנים. מסיבה זו, מכונות אלו הפכו להיות בנות בית בכל מפעל תעשייתי, מוסך, בתי מזון, מוסדות מוניציפאליים ועסקים פרטיים. כשלקוח נכנס לבית העסק שלך, הוא אוסף נתונים ומגבש רושם ראשוני מכריע. כשעסק שלכם נקי ומבריק עקב שימוש חוזר במכונת שטיפה בלחץ גבוה, הלקוח מרגיש זאת באופן מיידי. בנוסף, נעים יותר לעבוד במרחב נקי וריחני.

בחברת מורן טכנולוגיות ניקוי אנו מציעים מבחר עשיר של מכונות שטיפה בלחץ וקיטור לכל סדר גודל ולכל סוג לכלוך. ברשותנו מכשירי שטיפה בלחץ גרניק להסרת לכלוכים קשים במיוחד כמו במוסכים ומכשירים חזקים לשטיפת מרחבים ענקיים כמו במפעלי תעשייה. כל המכונות שלנו נבדקו והוכחו כיעילות ומקצועיות. הן נוחות לתפעול ולאחזקה, חוסכות בזמן ובכוח אדם.

מכונות שטיפה בלחץ מנוע עצמי מבית מורן טכנולוגיות ניקוי בע״מ

שטיפה בלחץ מצריכה קיומם של חשמל ומים במקום, עובדה זו מאד מגבילה בתנאי חוץ, שטח או מגבלה של חשמל תלת פאזי במקום ודרישות עבודה בנתוני ספיקה ולחץ גבוהים. סדרת ML של מנועים עצמיים נבנית ע”פ הזמנה ומאפשרת עבודה בכל תנאי שטח ללא תלות בברז מים או נק’ חשמל קרובה. היחידות בנויות על מרכב מסיבי במיוחד, ובנויות לעבודה לאורך שנים.

מכונות לשטיפת מכלים חביות ומיקסרים

חברת מורן שמחה להציג מערכות מגוונות ומותאמות אישית לשטיפת מיכלים, חביות וקוביות לצורך מחזור או שימוש חוזר, מערכות מתקדמות אלו נותנות מענה לשטיפת חביות/מיכלים או קוביות אשר הכילו חומרים שונים כולל כימיקלים, צבע, דטרגנטים וחומ״ס, מכונות שטיפת המיכלים עומדות בתקנים המחמירים ביותר של איכות הסביבה.
מכונות שטיפת המיכלים מתוכננות ע״פ צרכי הלקוח והתאמות להיקפי השטיפה, סוג החומר, דרישות איכות הסביבה הרלוונטיות לתחום, הפחתת השימוש במים ועוד.

ניתן למצוא מערכות שטיפה העונות למגוון רחב של דרישות החל משטיפת  חביות/מיכלים בודדים ליום ועד קווי שטיפה של מאות חביות/מיכלים ביום , בלחץ גבוה או נמוך.