מכונה לשטיפה ארגזים – מהיר יותר , נקי יותר, חסכוני ואקולוגי יותר.

מכונה לשטיפה ארגזים – מהיר יותר , נקי יותר, חסכוני ואקולוגי יותר.

מכונות לשטיפת ארגזים חיוניות לתעשיית המזון במיוחד כאשר נדרשים לאבטחת איכות המוצר בשרשרת הייצור והאספקה. מפעלים יכולים לטפל בהיגיינת המוצר לכל אורך שרשרת הייצור אך אם אתה שם אותו בארגז מלוכלך נוצרת בעיה. ניתן לנקות ארגזים באופן ידני אך במרבית המקרים רמת הניקיון אינה מספקת והניקיון דורש כמויות אדירות של מים ואנרגיה.

מכונות לשטיפת ארגזים משמשות בעיקר בתעשיית המזון והפארמה אך גם בתעשיות נוספות. המכונות מאפשרות ניקוי אוטומטי ברמה הגבוהה ביותר לכמות רבה של ארגזים ביום או שעה. מכונות לשטיפת ארגזים מתאימות למקומות שבהם חשוב מאוד מאוד שהארגזים הללו ינוקו כראוי וכן למקומות שבהם יש כמות ארגזים גדולה.

בשנה האחרונה חתמה חברת מורן טכנולוגיות על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Colossi Ermes האיטלקית . מכונת השטיפה של חברת Colossi Ermes מנקה מהר יותר וטוב יותר ועומדת בכל התקנים הקיימים הן בתחום המזון והן בתחום הפארמה והחקלאות.

Colossi Ermes הינה החברה המובילה והמתקדמת ביותר בתכנון וייצור של מכונות שטיפה לתעשיית המזון, החברה סיפקה מעל 5000 מכונות ברחבי העולם. הניסיון, המחקר והידע שנצבר תרמו לכך שהחברה במהלך השנים התמחתה לא רק בתחום הבשר, החלב, הקונדיטוריה, הפירות והירקות, העופות והדגים אלא גם בתחומים מורכבים יותר כגון תחומי התרופות, בתי החולים, הלוגיסטיקה והרכב. כיום, Colossi Ermes היא חברה המייצאת לכל רחבי העולם.

לשימוש במכונות שטיפה לארגזים ישנם מספר יתרונות:

1.רמת ניקיון מושלמת

2. החזר השקעה גבוה

3. חסכון אדיר במים ואנרגיה

4. חסכון בכח אדם

5. הספקים גבוהים

6. תחזוקה נמוכה

7. יכולת התאמה אישית לצרכי הלקוח.

8. אוטומציה מלאה כולל הזנה ופריקה

באמצעות מכונות השטיפה של חברת Colossi Ermes ניתן לשטוף ארגזים בכל גודל , דולבים , חביות, תבניות מכל סוג , משטחי פלסטיק ומתכת ועוד…