מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקרים | מורן טכנולוגיות ניקוי | חיגו: 08-8621600

מהן מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקרים?

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקרים

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקרים, הינן מכונות שבאמצעות לחץ מים, שוטפות ומנקות היטב רצפות ומשטחים שונים. ישנם 2 סוגים עיקריים של מכונות: סוג אחד, מתבסס הפעלת לחץ חום על המים, ומהמכונה יוצאים מים חמים. סוג אחר של מכונות, מתבסס על הפעלת לחץ קור על המים. ב2 סוגי המכונות, מוסיפים חומר ניקוי למים במכונה לפני הפעלת המכונה.

מכונת שטיפה בלחץ מים חמים:

למכונת שטיפה זו, יש יתרון בכך שלמים חמים יש יכולת להמיס לכלוכים קשים. ולכן, מכונות שטיפה בלחץ מים חמים, נועדו למשטחים קשים, ובמיוחד למקומות תעשייתיים. המכונה עובדת על ידי כך שהיא מחממת את המים הנמצאים במכונה, ויוצרת לחץ מוגבר על המים, לפני שהמים יוצאים מפתח המכונה. בחלק מהמכונות, יש למלא את המכונה בסולר לפני הפעלת המכונה, על מנת לחמם את המים. מכונות אלו הינן איכותיות, ותוצאת הניקיון שלהן טובה ביותר.

מכונות שטיפה בלחץ מים קרים:

בבתים פרטיים, עדיף להשתמש במכונות שטיפה בלחץ מים קרים, משום שמים קרים בטיחותיים יותר בתוך בית, מאשר מים חמים בטמפרטורת 100 מעלות. במכונה הפועלת על מים קרים, המכונה אינה מחממת את המים, אולם מפעילה לחץ מוגבר על המים. בדרך כלל, ישתמשו במכונות אלו למשטחי ניקוי קלים יותר, שאין בהם צורך בהמסת שומנים, או הסרת לכלוך קשה. גם המים שיצאו ממכונת לחץ המתבססת על מים קרים, ינקו היטב את המשטח .

מעונינים לרכוש מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקרים? צרו עם קשר חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מקצועי וקבלו שירות מקצועי, עם נסיון רב בתחום, נדע להתאים לכם את המכונה המושלמת.