למה צריך מכונות שטיפה בלחץ | מהי החשיבות של מכונות שטיפה |מורן טכנולוגיות

למה צריך מכונות שטיפה בלחץ

מאז ומתמיד ניקיון העסק והבית היה בראש סדר העדיפויות אצל רוב האנשים. כולנו תמיד מחפשים תכשירים ומוצרים מיוחדים, שיסייעו לנו בתהליכי הניקיון. בשנים האחרונות, ישנן חברות מקצועיות, אשר פיתחו את מכונות שטיפה בלחץ, ישנן מכונות טובות וישנן כאלה שפחות. כאן תוכלו לקרוא על למה צריך מכונות שטיפה בלחץ, מהן מכונות שטיפה בלחץ ומהו ההבדל בינן ולבין מכונות שטיפה רגילות? ומי הם האנשים שזקוקים להן?

 

מהי מכונת שטיפה בלחץ?

מכונת שטיפה בלחץ, הינה מכונה חשמלית אשר עובדת בעיקר על בסיס מים ובתפוקות גדולות. מכונות שטיפה מסוגלות לעבוד גם בתנאים קרים וגם חמים, כלומר, שטיפת הרצפה במים חמים וקרים.

כאשר מבצעים שימוש במים חמים עלולה להתקבל תוצאה של אדים מפעם לפעם, שזהו דבר שיכול לסייע לכם להסיר כתמים קשים ביותר. מכונות שטיפה שונות תומכות בסוגי משטחי שונים, כגון: עץ, בטון, פורצלן, קרמיקה, דמוי פרקט וכדומה. קיימות כמה טכניקות לניקוי משטחים וריצוף, כגון: ניקוי באמצעות קיטור וגז, באמצעות התזה וכדו', את התהליך מבצעים באמצעות הכנסת חומרים אל תוך מכונת השטיפה הייעודית. מכונת שטיפה בלחץ מים חמים וקיטור דגם מרכבה 2200  תשרת אתכם כהלכה.

מהו ההבדל בין מכונות בלחץ לבין מכונות רגילות?

מכונות שטיפה רגילות או ידניות, הן מכונות שאכן יכולות לסייע בתהליכי עבודה שוטפת, אך עדיין יש בהן לא מעט חסרונות. קודם כל, למכונת שטיפה רגילה אין לחץ בזמן הניקוי ובנוסף לכך כוח השאיבה של המכונה הרגילה נמוך מזה של מכונת שטיפה בלחץ מים. לעומת זאת, במכונות שטיפה בלחץ מים יש לחץ שטיפה ועבודה גבוה, וכמו כן קצב זרימת המים הוא גבוה. במכונות שטיפה בלחץ מים זמן הסוללה הוא יותר ארוך מאשר של מכונת שטיפה רגילה או ידנית. בזכות מכונות שטיפה בלחץ איכותיות תוכלו לעבוד בצורה רציפה באורך שלגמרי יכול להגיע לשעות ארוכות.

למי מיועדות מכונות מסוג זה?

מכונות שטיפה מיועדות בעיקר עבור חברות ניקיון ואחזקה, מפעלים, סופרים ועוד עסקים בתעשייה.הניקיון והאסתטיקה הם הפנים של המקום ולכן יותר ויותר עסקים מוכנים להשקיע במכונת שטיפה איכותית, שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שמחנו לספק לכם מידע על מכונות שטיפה בלחץ. אם גם אתם רוצים לרכוש אחת עבור העסק שבו אתם עובדים מוזמנים ליצור קשר עם חברת מורן טכנולוגיות ניקוי ונשמח לעזור. חייגו 08-8621600