ניקוי שטיחים וריפודים היא לא משימה שכל אחד יכול לבצע , אנו מחוייבים לבצע עבודה מקצועית שתיתן תוצאה מעולה ותשמור על האריגים אותם אנו מנקים . לשם כך עלינו ראשית לעבוד עם מכונה איכותית כזו שלא תעצור לנו את העבודה באמצע החג ותשאיר לקוחות לא מרוצים . אנו נבחר מכונות מתאימות ותכשירים מתאימים לעבודה.

קודם כל על מנת לגרום ללקוח להיות מרוצה לפני שמתחילים לנקות, נבדוק שאנחנו לא עושים לו נזק לרצפה, נפרוס כיסוי לאזור הניקיון, נוודא ששום דבר לא יכול לההרס בסביבת העבודה , נשאל את הלקוח אם יש לו איזשהן בקשות או הערות . הדברים האלו חשובים לא פחות מלעבוד עם מכונה נכונה . אם נשאיר ספה נקייה אבל מסביב הכול מים וכוסות קפה משומשות – שכרנו , בהפסדנו. בואו נהיה מקצוענים בהכול .

אז איך מתבצע תהליך ניקוי הריפודים ומה יעזור לנו לעשות אותו בצורה טובה יותר ? 

כדי לנקות שטיחים וריפודים בצורה יסודית מומלץ להשתמש במכונות לניקוי ריפודים עם לחץ יחסית גבוה וקיטור או חום שיסיר גם את הכתמים העקשניים ביותר . שטיח או ספה שכבר נפרדנו מהם יכולים לחזור למצב כמעט חדש לאחר ניקוי יסודי עם מכונת ניקוי ריפודים מתאימה. מכונות אלו נקראות גם מכונות הזרקה-יניקה בגלל שהן מוציאות חומר לבד וישר שואבות אותו כדי שלא ישאר ספוג במים אלא לח בלבד.

כאשר יש לנו משטחים גדולים של שטיח אנו נשתמש במכונות שיכולות לכסות שטח רב או במקרים מסויימים נשתמש במקרצפת  עם מברשת רכה במיוחד על מנת שלא תהיה התנגדות של השטיח .

לאחר שבחרנו עם איזו מכונה אנחנו עובדים ישנה חשיבות עליונה גם לחומרי הניקוי, שימוש בחומר לא מתאים יכולה להסב נזק רב . למגוון של חומרים לניקוי שטיחים וריפודים ניתן להכנס למגוון חומרי הניקוי התעשייתיים ולבחור מה מתאים עבור העבודה הנדרשת. אנו כאן לתת ייועץ בכל רגע ב08-8696655 .