ניקיון עירוני מהווה את אחד מן האתגרים המרכזיים אשר מתמודדים איתם ערים ורשויות. בעוד סביבה נקייה תורמת לאיכות חיים ומחזקת את תחושת השייכות והמחויבות לקהילה, סביבה מלוכלכת מעודדת המשך נורמהשל לכלוך, יוצרת תחושת ניכור כלפי המקום, מפחיתה את ערך הנדל"ן באזור ומרחיקה תיירים ומבקרים.

בשנים האחרונות, מכונות השטיפה המוניציפליות משמשות ככלי חשוב לשמירה על נוחות וניקיון הסביבה העירונית. המכונות מבצעות שטיפה וניקיון משטחים, מפנות פסולת בצורה ממוכנת ואסתטית. השימוש במכונות מאפשר עבודה מהירה ויעילה מאחר ולמכונות קיימת יכולת איסוף כמויות גדולות של אשפה בזמן קצר. בנוסף, יחידות השטיפה מייצרות לחץ מים גבוה, המאפשר פינוי וניקוי אפקטיבי של לכלוך ושומנים.

לא לכל עירייה או מרחב ציבורי יש את אותם הצרכים. פארק אחד בעיר מתמודד עם כמות לשלשת גבוה של יונים בעוד שדרה אחרת מלאה כולה בפרי דביק שלא יורד מן המדרכות. בארגון אחד יש נק׳ מים בכל פינה ובאחר נדרשת נסיעה של חצי שעה להגיע למרוקן מים.

לכן כאשר אנו באים לתכנן את הפתרונות לניקיון העירוני איש מקצוע שלנו ישב איתכם, יבין את הצרכים והרצונות ואת מגבלות התקציב ולאחר מכן יציע לכם את המערכות המתאימות ביותר לכם.

לדוגמא: בעיריית ראשון לציון לניקוי המדרחוב בחרו להשתמש במכונת שטיפה חשמלית גדולה עם מערכת שטיפה בלחץ עליה כך שניקוי המדרכות יהיה מהיר, ועל אותה מכונה עם אותו העובד ינקו גם את סביבת הפחים ואזורים מלוכלכים יותר.

*התמונות להמחשה בלבד*

בעיריית ירושלים צריכים לנקות אבן ירושלמית בסמטאות צרות, הפתרון שם הוא יחידות שטיפה בלחץ מים חמים על כלים ייעודיים או טנדרים.

*התמונות להמחשה בלבד*

אין ספק שכאשר העיריה תשקיע בציוד לניקוי העיר, העובדים באגף התברואה/שפי יוכלו לתת מענה איכותי יותר ונוח יותר והתושבים יראו זאת מהר מאד.

לסיכום, יחידות השטיפה המוניציפליות מהוות כלי חשוב לשמירה על ניקיון ואסתטיקה ברחבי העיר. השיפור הטכנולוגי והחדשנות בתחום מבטיחים לנו שיפור נוסף באיכות ויעילות הניקיון העירוני ומספקים את הכלים הנדרשים לניהול יעיל ואפקטיבי של תהליכי ניקיון בערים. אלו העיריות שכבר רכשו ציוד מתאים: תל אביב , הרצליה, דימונה, קריית גת  ועוד רבים אחרים. הצטרפו גם אתן או שדרגו את הציוד הקיים.