גרניק יתרונות ושימושים | גרניק שטיפה בלחץ | מגוון גרניקים | גרניק איכותי ומקצועי

גרניק יתרונות ושימושים

גרניק בלחץ מים

גרניק היא מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה, אשר מיועדת לניקוי לכלוך וכתמים קשים, באופן יסודי ויעיל תוך חיסכון במים, זמן וכוח אדם. ישנו מגוון רחב של מכונות שטיפה בלחץ, חלקן מתאימות יותר לשימוש ביתי, וכאלה שמתאימות יותר לשימוש תעשייתי, אך כולם מכוונות לאותה מטרה – ניקיון יעיל, מהיר ואיכותי. הגרניק יכול להיות מופעל, או במצב חשמלי כלומר מחובר למקור חשמל או מחובר למנוע אשר מופעל מבנזין או סולר. כאשר הגרניק חשמלי, הוא אמנם קל יותר ופחות מסורבל, אך הוא יהיה תלוי במקור חשמל ולא ניתן להשתמש בו לטווחים רחוקים. כאשר הגרניק מופעל באמצעות מנוע בנזין או סולר, הוא אמנם כבד יותר, אך נייד לכל מקום שנרצה להפעילו, ללא תלות במקור חשמל.

כיצד הגרניק עובד?

הגרניק כאמור היא מכונת שטיפה, הפועלת בעיקרון של לחץ מים גבוה, אך מאחורי הפעולה הזו ישנה טכנולוגיה מורכבת, שמטרתה ליצור את אותו לחץ מים אפקטיבי. בעת פעולת השטיפה, ישנה משאבת המים, אשר תפקידה לגרום ללחץ מים גבוה, אשר עוברים דרך צינור המכשיר בלחץ חזק, ויוצאים החוצה דרך אקדח המים, בלחץ גבוה וממוקד, אשר מסיר לכלוכים קשים בפרק זמן קצר, תוך חיסכון רב במים, ומספק עבודה איכותית, נוחה ויעילה.

.

יתרונות שימוש בגרניק

גרניק היא מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה, אשר מלבד היותה מכונה מרשימה ויעילה, יש לה יתרונות רבים על פני אופציות ניקוי אחרות בזרם מים:

  1. יתרון טכנולוגי – היתרון האבסולוטי של מכשיר הגרניק, בא לידי ביטוי בכך שהוא פועל בלחץ מים גבוה, ופעולה זו, היא שגורמת להסרה מהירה של כתמים ולכלוך קשה, אשר לא היו מוסרים באמצעות התזת מים בלחץ רגיל.

 

  1. חיסכון בעלויות – השימוש בגרניק, חוסך משמעותית בעשרות אחוזים בכמויות המים, וכתוצאה מכך מוביל באופן ישיר, לחיסכון בעלויות צריכת המים. פעולת השטיפה בלחץ מים גבוה, היא זו שגורמת לכך שבעת ובעונה אחת, לא יוצאים כמויות גדולות של מים דרך אקדח הגרניק, כפי שהיו יוצאים בפעולת שטיפה רגילה, דרך צינור רגיל. מדובר פה בכמויות גדולות של מים שאינן מתבזבזות לשווא.

 

  1. נגישות – באמצעות לחץ המים הגבוה אשר מייצר הגרניק, ניתן להגיע לכל מקום ביתר קלות, גם אם מדובר במקומות שקשה להגיע אליהם וששם מצטבר הלכלוך הכי גדול. פעולת ההתזה, גורמת לכך שהמים חודרים בלחץ רב לכל הפינות, בין אם במקומות נמוכים או גבוהים, ובעצם מגיעים לכל אזור הניקוי בצורה מושלמת.

 

  1. גיוון בניקוי – השימוש בגרניק, מאפשר ניקוי יעיל של סוגי משטחים שונים, וזאת באמצעות מערכת אביזרים שלמה, שניתנים להתקנה קלה על גבי הגרניק, ובאמצעותם ניתן לגשת לכל סוג של משטח עבודה, ולנקות אותו עם האביזר הייעודי בשבילו, אשר יבצע את פעולת הניקוי בצורה הטובה ביותר וימנע נזקים למשטח.