ניקוי חלקים – תקנות איכות הסביבה

הימים בהם שפכנו הכול לביוב הגיעו לקיצם. תקנות איכות הסביבה מחמירות בנושא ואנו כעסק עלולים להיכנס למסכת קנסות ובעיות רישוי עסקים אם נשפוך את הנוזלים מלאי השמן והחומרים לביוב.
אם זאת אנו חייבים לנקות חלקים שונים במהלך העבודה בצורה הטובה והיעילה ביותר. אנו במורן מניסיוננו האישי בעבודה של תיקונים ושיפוצים של מנועים וחלקים שונים מביאים כעת את הפתרון המושלם לבעיה זו.

חברת teknox האיטלקית מייצרת מכונות מתקדמות לשטיפת חלקים בלחץ גבוה ונמוך, עקרון הפעולה של מכונות שטיפה אלו הוא שונה אך התוצאה זהה: חלקים נקיים, שימוש במינ׳ דטרגנטים, שימוש במינ׳ מים, מחזור ושימוש חוזר והפרדה של השמנים מהמים למטרות שמירה על איכות הסביבה וריקון של הנוזלים.
על ידי עבודה עם מכונות שטיפה לחלקים אלו אנו חוסכים זמן עבודה יקר של עובדים מקצועיים, במקום לעמוד לנקות, להבריש, לטבול בנפט ועוד שיטות לטיפול בחלקים על מנת לנקותם, פשוט מניחים את החלקים בסל עם מים וסבון , מפעילים למס׳ הזמן הנדרש והולכים לעבוד בעבודה האמיתית שלנו…

ניקוי חלקים:

מכונות שטיפה מותאמת אישית לחלקים

teknox מובילה בעולם בתחום של שטיפת חלקים נותנת מענה למוצרים מותאמים אישית מעבר לדגמי המדף ופועלת מול היצרניות הגדולות בעולם.
מכונות שטיפה לחלקים הן הפתרון הנכון, היעיל והאיכותי ביותר שקיים היום על מנת לשמור על סביבה נקיה, לעמוד בתקנות איכות הסביבה, למקסם את זמן העבודה של העובדים והכי חשוב לתת לנו חלק נקי ומוכן לפעולה בכל נק׳.